Siwe włosy!

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Siwe włosy!

Postprzez begonia » Pt, 25 lip 2014, 09:00

Dziewczyny, może wy poradzicie! Mam siwe włosy, zresztą to chyba dość normalne w naszym wieku ;) . Tylko nie umiem dobrać farby która pokryje je w 100% :( . Używałam już wielu farb, tych drogich nawet a zadowolona jestem jedynie po wizycie u fryzjera. Macie jakieś wypróbowane farby na siwe włosy?
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Re: Siwe włosy!

Postprzez Rogulka » Pt, 25 lip 2014, 09:42

Siwe włosy... która z nas ich nie ma :P powiem Ci tak - na mnie niektóre farby działały, ale najlepiej pokrywała je henna. Tak henna jak do brwi, tlyko ze w duzym opakowaniu jak rafba do włosów. Ja kupuje khadi. Dodatkowy plus- jest bardzo zdrowa dla włosów.
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez Joanna » Pt, 25 lip 2014, 10:13

Moje siwe włosy pokrywa farba z Joanny. Tania i wydajna.
Joanna

Postprzez Rogulka » Pn, 28 lip 2014, 11:35

I jak tam przed wyjazdem uda ci sie jesczze zawalczyc z siwkami? ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez begonia » Pn, 28 lip 2014, 12:31

Chyba nie odważę się kombinować sama z włosami przed wyjazdem co by nie wyglądać jak upiór. Idę jutro do fryzjera. Mam nadzieję, że coś zaradzi.
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez Grażyna » Pn, 4 sie 2014, 14:10

begonia napisał(a):Chyba nie odważę się kombinować sama z włosami przed wyjazdem co by nie wyglądać jak upiór. Idę jutro do fryzjera. Mam nadzieję, że coś zaradzi.

I jak begonio? Ja zawsze u gryzjera pokrywam siwe włosy i zazwyczaj ladnie wychodzi, jestem zadowolona. Jesli cos nie wydjzie to pamietaj ze masz prawo nie zaplacic!
Grażyna

Postprzez Rogulka » Śr, 13 sie 2014, 09:20

Grażyna napisał(a):
begonia napisał(a):Chyba nie odważę się kombinować sama z włosami przed wyjazdem co by nie wyglądać jak upiór. Idę jutro do fryzjera. Mam nadzieję, że coś zaradzi.

I jak begonio? Ja zawsze u gryzjera pokrywam siwe włosy i zazwyczaj ladnie wychodzi, jestem zadowolona. Jesli cos nie wydjzie to pamietaj ze masz prawo nie zaplacic!

Z tym to nie tak prosto... kiedy kłóciłam sie z fryzjerka ze nie zaplace. Poszlam do mojej ulubionej ale kurat w ten dzien sie rozchorowala i zastepowala ja jej uczennica. Miała mi zrobić marchewkowy rudy a wyszeł wiśniowy... :shock: Popwiedzialam, ze nie zaplace, a ona podrazu mnie zaatakowala, ze to nie jej wina, ze na każdym włosie moze farba złapać inaczej... no i klops. bo ona dwaj kase a ja ze nie dam. I albo wezwalaby policje albo zaplace. nie mialam sily na szarpanine i zaplacilam. Ale opinie im tez wyrobilam wsrod kolezanek, ktore tam chdzily...
Rogulka

Postprzez pianka » Pt, 19 wrz 2014, 09:42

Mi siwe włosy pokrywają fabry sklepowe, wszystkie. Nie mam całej siwej głowy, tylko pojedyncze włosy ale i tak je widać. Farby ze sklepu, ze zwyklej drogerii daja rade, kupuje różne firmy.
pianka

Postprzez brzezinka » Wt, 21 paź 2014, 09:34

Na siwe włosy polecam jak najmniej stresu ;)
brzezinka

Postprzez jagga » Pn, 22 gru 2014, 15:29

Ja już nie walczę ze siwkami, spodobał mi się nawet ten kolor i uważam, że jest mi w nim dobrze. Nie mam brzydkiego siwego, tyko taki ladny, nie raz widzialam kobiety farbujące na taki kolor wlosy. Może to dlatego, że byłam blondynką i tak ładnie mi się zmienił kolor. Najważniejsze to zestarzeć się z godnością.
jagga

Następna strona

Powrót do Uroda