Siwe włosy!

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Re: Siwe włosy!

Postprzez kaja » Pn, 12 sty 2015, 10:45

Ja stosuję hennę na włosy, jest zdrowa i efekt taki sam jak po farbie, tylko może mniej trwały.
kaja

Postprzez myślinka » Pn, 2 mar 2015, 09:59

kaja napisał(a):Ja stosuję hennę na włosy, jest zdrowa i efekt taki sam jak po farbie, tylko może mniej trwały.

Raz spróbowałam, tez chciałam oszczędzić włosy przed sklepowymi-chemicznymi farbami. Henna to dla mnie porażka, nakładanie tego samemu nie wchodzi w gre, szybko zastyga, kruszy sie, bardzo niewygodna w aplikacji. Fakty, że włosy po niej sa ładne, błyszczące, ale nakładanie jej to mordega.
myślinka

Postprzez blondina » Śr, 3 cze 2015, 14:51

ja przy każdym zjeździe do Polski od razu maszeruje do fryzjera.mam jasne włosy i te moje siwki się w nich tracą (tak sobie powtarzam :D ), natomiast jak na wyjeździe jestem dłużej to ratuje się szamponetkami, lekko zmieniają kolor włosów dodają blasku. polecam
blondina

Postprzez Frelka » Pn, 3 sie 2015, 22:13

Używam najtańszych farb z Garniera i pokrywają wszystkie moje siwe włosy. A mam ich trochę przez natłok nerwów.
Frelka

Postprzez ewa » N, 22 lis 2015, 11:28

Mam też coraz więcej siwych włosów...nie przez nerwy tylko normalnie SKS ( starość k....starość) :mrgreen: i chciałabym Wam powiedzieć, że jakoś dziwnie jest z farbami do włosów...takie same kupowane w Polsce nie pokrywają mi tak dobrze siwych jak te kupowane w Niemczech. Czy to możliwe , że na Polskę robią jakieś gorszego gatunku? :shock:
ewa

Postprzez igaska74 » Pn, 23 lis 2015, 13:24

ewa napisał(a):Mam też coraz więcej siwych włosów...nie przez nerwy tylko normalnie SKS ( starość k....starość) :mrgreen: i chciałabym Wam powiedzieć, że jakoś dziwnie jest z farbami do włosów...takie same kupowane w Polsce nie pokrywają mi tak dobrze siwych jak te kupowane w Niemczech. Czy to możliwe , że na Polskę robią jakieś gorszego gatunku? :shock:

Kochana chyba musimy się już do tego przyzwyczaić. Chyba, że wynajdą jakiś eliksir młodości ;)
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Zoja » Pn, 28 lis 2016, 13:31

Mi pokrywa henna chyba jestem jakimś ewenementem dajcie znać czy próbowałyście kiedys
Zoja

Postprzez Monika34 » Wt, 29 lis 2016, 14:49

teraz sa nawet modne siwe włosy, ale to jak ktoś ma całą głowę siwą a nie kępki. dziś wyświetlana była [link usunięte ze względu na reklamowy charakter // Admin] reklama na telebimach w autobusach właśnie takiej farby do włosów w siwym kolorze i moze coś takiego bym sobie i ja zrobiła na głowie
Monika34

Postprzez Jan » Pt, 24 lut 2017, 14:26

A moim zdaniem kobiety także atrakcyjnie wyglądają z siwymi włosami i wcale nie muszą ich sobie malować
Jan

Postprzez jacekk87876 » Śr, 1 mar 2017, 20:23

Niektóre kobiety specjalnie farbują na siwo
jacekk87876

Poprzednia strona

Powrót do Uroda