żółte zęby

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Re: żółte zęby

Postprzez Miłka » Pn, 15 cze 2015, 09:49

ostatnio zakupiłam nakładkę na elektryczną szczoteczkę do zębów - wybielającą. Zaskoczyło mnie to troszkę. ona w swojej budowie ma takie gumowe wkładki, które ścierają (polerują?) szkliwo. Pisze, że używa się do tego zwykłej pasty. Dziwny wynalazek. Testuje! Dam wam znać czy widzę różnicę ;)
Miłka

Postprzez kotulka » Pn, 15 cze 2015, 22:16

O, dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje ;) . Daj znać jak działa.
kotulka

Postprzez Monika34 » Śr, 7 gru 2016, 11:24

przede wszystkim dobry[link usunięty ze względu na charakter reklamowy / Admin]stomatolog Kraków jest polecany, a dopiero jak wszystkie zeby wyleczysz to porozmawiaj z nim o dobrych dla Ciebie metodach wybielania - jedni mają mocniejsze zeby i lepsze szkliwo więc mają więcej możliwości, inni delikatne szkliwo i muszą uważać
Monika34

Postprzez jjusti18 » Pn, 8 maja 2017, 19:53

Ja polecam skorzystać z zabiegu wybielania, ja niedawno sama skorzystałam z takiego zabiegu w Klinice Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach. To jaki efekt końcowy był jest nie do opisania- po prostu super. Jestem bardzo zadowolona... Mam bialutkie i zdrowe ząbki- uważam, że są to prawdziwi specjaliści od zdrowego i pięknego uśmiechu. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 platinumdent.pl
jjusti18

Poprzednia strona

Powrót do Uroda