krem do rąk

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

krem do rąk

Postprzez anna73 » Pn, 28 lip 2014, 12:34

Eh te ciągłe mycie naczyń bez zmywarki. Poradźcie jakiś krem na suche spękane dłonie. Proszę, bo moje ręce wołają o pomstę do nieba!
Obrazek
anna73

Re: krem do rąk

Postprzez helaB » Wt, 29 lip 2014, 10:15

Ja używam krem do rąk z Garniera. Ten czerwony do bardzo suchej skóry. Polecam.
helaB

Postprzez halka » Wt, 29 lip 2014, 10:40

Ja w Polsce zawsze kupowałam podobny do tego z Garniera, ale z Biedronki. Super jakość i lepsza cena. Wzięłam ze sobą 2 tubki.
halka

Postprzez Krysta » Śr, 30 lip 2014, 08:12

halka napisał(a):Ja w Polsce zawsze kupowałam podobny do tego z Garniera, ale z Biedronki. Super jakość i lepsza cena. Wzięłam ze sobą 2 tubki.

Dokładnie. Garnier był bezkonkurencyjny swego czasu, teraz jest sporo tańszych zamienników. Ja kupuje w rossmanie krem, który się nazywa bodajże Everee - jest super.
Krysta

Postprzez mozila » Wt, 5 sie 2014, 14:28

Zamiast kremu polecam olej - np. kokosowy lub maslo shea ;) świetnie nawilżają sucha skore. Szczególnie te drugie.
mozila

Postprzez Krysta » Wt, 5 sie 2014, 14:34

mozila napisał(a):Zamiast kremu polecam olej - np. kokosowy lub maslo shea ;) świetnie nawilżają sucha skore. Szczególnie te drugie.

Kokosowego oleju nie stosowałam, ale maslo shea swego czasu tak. I rzeczywiscie do rak jest super, próbowałam nakładac na twarz, ale nadaje sie tylko na noc bo bardzo skóra sie po nim swieci. A do rteszty ciała pasuje, ale bardziej w zime, w lato lepiej nalozyc cos co sie lepiej i szybciej wchlania ;)
Krysta

Postprzez anna73 » Cz, 7 sie 2014, 12:20

KUpiłam ten krem z Garniera. rewelacyjny! Ręce doszły do ładu. Nie będę wstydzić się przed mężem ;) .
Obrazek
anna73

Postprzez olga » Wt, 25 lis 2014, 09:25

Podob ny do kremu z garniera jest też taki czerwony z rossmana ovree sie nazywa. Jest super! i tańszy.
olga

Postprzez teresa » Śr, 21 sty 2015, 11:02

Ja używam ziaji kokosowej, głównie przez piekny zapach. Ich żel pod prysznic - też koskosowy jest równie fajny.
teresa

Postprzez mania » Wt, 24 lut 2015, 09:25

teresa napisał(a):Ja używam ziaji kokosowej, głównie przez piekny zapach. Ich żel pod prysznic - też koskosowy jest równie fajny.

Kokosowa krem do rak ziaji jak dla mnie traedia. Posmaruję nim ręce a za 5 minut sa suche...
mania

Następna strona

Powrót do Uroda