opinie

opinie

Postprzez mała » Pt, 27 lut 2015, 09:26

Czy ktoś ma wyrobioną opinię na temat tej firmy? Ile płacą? Jakie warunki?
mała

Re: opinie

Postprzez bacha67 » N, 31 maja 2015, 20:18

Jeżdżę z nimi od dwóch lat. Nie ma problemów. Kasa na czas, od jakiegoś czasu mam już stałe zlecenie i tylko się wymieniam ze zmienniczką. Koordynatorka się interesuje, zresztą po takim czasie pracy to już wiem co i jak z nimi i się mną też opiekują ;) Z czystym sumieniem mogę polecić. Ubezpieczenia wszystkie itp. mam, pełen legal. Składki trochę niskie, ale sama sobie odkładam na starość, trzeba sobie radzić :)
bacha67

Postprzez ola » Cz, 25 cze 2015, 12:43

Czesc dziewczynki, ja wyjezdzam z Medipe. Swietna firma, mam dobrą stawkę, zawsze ta sama rodzina, pieniądze od Medipe przychodzą zawsze przed terminem co jest dla mnie bardzo ważne bo bank mój pilnuje terminów :) Szczerze wam polecam Medipe.
ola

Postprzez Krystyna » Cz, 25 cze 2015, 12:46

Ola, dasz jakiś kontakt do nich?
Z góry dziękuję
Krystyna

Postprzez Ola » Cz, 25 cze 2015, 12:47

Telefon do nich 71 3778888 a tu masz stronę www.medipe.com
Ola

Premie Wakacyjne w Medipe

Postprzez MEDIPE » Pn, 29 cze 2015, 11:15

Kochane opiekunki!
Pamiętajcie o naszych WAKACYJNYCH PREMIACH!
Przypominamy, każda z Was, która przepracuje 90 dni w okresie od 01/06/2015 do 30/09/2015 otrzyma od nas premię w kwocie 180€!
Panie które są aktualnie na zleceniach mogą przedłużać swój pobyt do 90 dni. W ten sposób również możecie uzyskać premię.
Więcej szczegółów pod numerem telefonu 71 / 377 88 88 www.medipe.com
MEDIPE

Postprzez KasiaK » Pn, 29 cze 2015, 11:17

Ja pracuję w Medipe już 4 rok i jestem bardzo zadowolona.Koordynatorki chętnie pomagają jak poprosimy o pomoc,zawsze miłe i cierpliwe (pozdrawiam p.Martyne Augustynowicz i szefową p.Anie Pustelnik). Pieniądze są na czas,wszystkie nalezne składki sa odprowadzane.mam nadzieję,że zadrowie pozwoli mi jeszcze długo współpracować z firma Medipe.Urszula B.
KasiaK

Postprzez Admin » Cz, 2 lip 2015, 12:19

Użytkownicy w temacie opinii o firmie MEDIPE piszą z tego samego numeru IP. Uznajemy to jako nieuczciwą praktykę PR.
Admin
Site Admin

Postprzez renatamakacz » Pn, 31 lip 2017, 15:16

jeżdżę z medipe, byłam już trzy razy i wszystko jest naprawdę w porządku, stawka mi odpowiada, wynagrodzenie na czas i kontakt z koordynatorami na początek nie ma nic lepszego, ale nawet dla osób, które jadą nie pierwszy raz tak jak ja jest to spore ułatwienie
renatamakacz

Postprzez ulkawak » Wt, 8 sie 2017, 10:27

renatamakacz napisał(a):jeżdżę z medipe, byłam już trzy razy i wszystko jest naprawdę w porządku, stawka mi odpowiada, wynagrodzenie na czas i kontakt z koordynatorami na początek nie ma nic lepszego, ale nawet dla osób, które jadą nie pierwszy raz tak jak ja jest to spore ułatwienie

ja tak samo nie mogę narzekać naprawdę
ulkawak

Następna strona

Powrót do Medipe