Polecam!

Re: Polecam!

Postprzez beatKa » Pn, 13 kwi 2015, 09:30

Rzeczywiście,ja też widzę dużo ogłoszeń GoWorku.Ja od momentu przedstawienia oferty,wyjechałam za pierwszym razem w przeciągu tygodnia a za drugim chyba po 8 dniach,ale nie pamiętam dokładnie.Pani w biurze mówiła że to zależy jak szybko pracodawca niemiecki zaakceptuje Naszą kandydaturę.Moja koleżanka wyjechała już po 2 dniach. Ale nie ma reguły. Ewelina życzę Ci powodzenia,szybkiego wyjazdu i fajnego podopiecznego!!! Trzymam kciuki! :)
PS.Daj znać jak Ci poszło!
beatKa

Postprzez Ewelina » Wt, 14 kwi 2015, 13:45

Dziękuję za pomoc, na pewno się odezwę, bo raczej się zdecyduję :) Pozdrawiam
Ewelina

Postprzez beatKa » Wt, 28 kwi 2015, 09:26

Cześć :) I jak tam Ewelina zdecydowałaś się ? Czekam na relacje.
Ale jestem ciekawska. :D
beatKa

Postprzez Ewelina » Wt, 5 maja 2015, 15:55

Witam! Jestem już po tym egzaminie, było ok :) :) :) Stres ogromny, czułam się jak w szkole, ale było bardzo w porządku, niepotrzebnie się tak denerwowałam !!! Czekam teraz na ofertę, mam nadzieję, że jak najszybciej wyjadę ...
Ewelina

Postprzez beatKa » Śr, 6 maja 2015, 09:25

No to super!!! Gratuluje :) Wiem jaki to stres....niepotrzebnie się człowiek denerwuje. A później się okazuje,że egzamin nie jest trudny i nerwy były niepotrzebne :))) No to teraz mam nadzieje,że trafisz na super ofertę ! Daj znać kiedy będziesz wyjeżdżać :D
beatKa

Postprzez Ewelina » Śr, 13 maja 2015, 15:55

Jadę w najbliższą sobotę, starsznie się denerwuję, czy w ogóle podołam??!! Jadę busem, zabierają mnie spod domu i wysiadam już tam na miejscu, więc tu się nie martwię. Mam nadzieję tylko, że dam radę językowo !!!! Stres jest ogromny, już nie mogę spać ....
Ewelina

Postprzez beatKa » Wt, 19 maja 2015, 11:24

Na pewno dasz radę!!! A później będziesz "szprechać" nawet nie zauważysz kiedy :D Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki !!! Już pewnie jesteś na miejscu,jeżeli będziesz miała jak, to napisz czy wszystko ok!
beatKa

Postprzez Ewelina » Cz, 21 maja 2015, 15:15

Jestem już na miejscu i jestem bardzo zadowolona :) Rodzina fajna, podopieczny w porządku, trochę budzi w nocy, ale chyba w tej pracy to normalne. Językowo jest trochę ciężko, ale daję radę, czuję, że z każdym dniem jest coraz lepiej :) Jestem zadowolona, mam nadzieję, że będzie tak do końca kontraktu. Polecam wszystkim Paniom, które jeszcze się wahają !! Mam słaby dostęp do internetu, więc nie będę pisać, odezwę się za 2 miesiące :) Pozdrawiam
Ewelina

Postprzez beatKa » Pn, 25 maja 2015, 09:25

No to super!!! Czekamy na relacje za 2 miesiące :)
beatKa

Postprzez Anita » Śr, 30 wrz 2015, 18:17

Miałam wyjechać z Gowork, ale zaproponowali mi strasznie niską stawkę przy dobrym języku. Szukam dalej.
Anita

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GoWork