Kto z nimi jeździł

Kto z nimi jeździł

Postprzez malinka » Śr, 6 sie 2014, 08:58

Witam, kto z nimi jeździł do pracy? Jakie wrażenia? Czy zwracają koszty podróży? Czekam na jakiekolwiek opinie.
malinka

Re: Kto z nimi jeździł

Postprzez mazowszanka » Cz, 7 sie 2014, 09:07

Witaj, ja jeżdże z pronoblem. Jestem zadowolona z obslugi, oferty zawsze sie dla mnie znajduja, babki w biurze pomocne. Polecam.
mazowszanka

Postprzez eineklaine » Cz, 7 sie 2014, 14:24

Ja teraz zaprzestałam wyjazdów wiec nie wiem co tam nowego, ale jesczze 3 miesiace temu pracowalam jako opiekunka z pronlblem (łącznie przez jakies 1,5 roku). Byłam zadowolona ze współpracy, nie wiem co dokładnie chcesz wiedziec? Zarobki były porządku, panie które wtedy tam pracowały bardzo miłe. Jeśli kiedys wroce do pracy w de to sie do nich zglosze, ale poki co - zostaje w kraju ;)
eineklaine

Postprzez Krysta » Pt, 8 sie 2014, 10:38

Malinko ja jeżdze już długo z pronolblem, i polecam. Nie zawiodlam sie jeszcze, a mam juz bardzo nieprzejemne doswiadczenia z agencjami, bo przedtem jeździłam z innymi, oszustami - tak to tylko można nazwać, nie inaczej... W pronoblu zawsze było wszystko fair, teraz dostałam jeszcze podwyżkę, więc nie moge nie byc zadowolona :)
Krysta

Postprzez zmartwiona » Pn, 11 sie 2014, 15:05

Ja z nimi jeździłam. Zawsze wszystko odbywało się poprawnie, nie miałam zastrzeżeń do zarobków czy terminowości. Miałam jedno spięcie z koordynatorką, ale jeśli sie tak zastanowię to ja sprowokowałam konflikt, miałam ciężki okres i troche sie wyzylam... niepotrzebnie. Ale potem jesczze przez kilka miesiecy z nimi jezdzilam i bylo wszystko w porządku. Koniec koncem polecam.
zmartwiona

Postprzez przerażona » Pn, 11 sie 2014, 15:59

Podoba mi się, że oferują zwrot kosztów dojazdów po 2 miesiącach pracy. Jeszcze nie spotkałam się z taką ofertą. Poprzednia firma oferowała po 3 miesiącach, ale nie sprawdziłam czy faktycznie wrócili, bo uciekłam stamtąd.
przerażona

Postprzez Elza » Wt, 12 sie 2014, 14:51

Piszcie prosze, im wiecej opinii tym lepiej, bo ja własnie szukam jakiejs firmy .
Elza

Postprzez Rogulka » Śr, 13 sie 2014, 09:12

elzo jestem teraz na pierwszej w zyciu ofercie z pronoblem więc wstrzymam się z opiniom jesczze do powrotu do polski, nie chce ejj wydawac pochopnie. poki co organizacja wyjazdu przebiegla bardzo sprawnie i szybko. Odezwe sie po powrocie do Pl ;)
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez Elza » Śr, 13 sie 2014, 13:24

Rogulka a kiedy wrócisz i bedziesz mogła coś na ich temat powoedzioeć?
Elza

Postprzez Rogulka » Wt, 19 sie 2014, 08:10

Elza napisał(a):Rogulka a kiedy wrócisz i bedziesz mogła coś na ich temat powoedzioeć?

Wracam dopiero ostatniego października. Wtedy coś konkretnie powiem o firmie. Na razie pracuję 19 dni i nie mam co narzekać :D
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Następna strona

Powrót do Pronobel