Kto z nimi jeździł

Re: Kto z nimi jeździł

Postprzez muszka » Cz, 9 lip 2015, 23:35

Nie czekałam długo na pierwsza ofertę, ale przez moje niezdecydowanie wyjeżdżam dopiero 10.07 :oops: . Liczę na wasze kciuki! :) .
muszka

Postprzez Stefania » Pn, 20 lip 2015, 14:11

Muszka kciuki! Ja też jestem już na ofercie :)
Stefania

Postprzez RawskaT » Pn, 17 sie 2015, 17:48

Powodzenia dziewczyny! Ja jestem na kolejnej ofercie. Niestety moja podopieczna gaśnie. Mam nadzieję, że Pronobel szybko zorganizuje mi zmianę na miejscu. Napiszę co i jak!
RawskaT

Postprzez krycha7 » Cz, 20 sie 2015, 20:07

Stefania napisał(a):Ja też chętnie dowiem się czegoś o rekrutacji. Staram się o pracę w Niemczech. Myślałam o Pronoblu. Mam jeszcze pytanie, czy można załatwić formalności korespondencyjnie, bo mieszkam daleko od Gliwic?

Ja też potwierdzam. Można, bo ja mieszkam na Podkarpaciu i wszystko załatwiam korespondencyjnie.
krycha7

Postprzez muszka » So, 22 sie 2015, 07:13

Wczoraj wróciłam z 6-tygodniowej oferty i polecam agencję. Znaleźliście dla mnie super rodzinkę :) . Dziękuję!
muszka

Postprzez Stefania » Wt, 25 sie 2015, 21:06

muszka napisał(a):Wczoraj wróciłam z 6-tygodniowej oferty i polecam agencję. Znaleźliście dla mnie super rodzinkę :) . Dziękuję!

Skończyłyśmy prawie w jednym czasie :) .
Stefania

Postprzez RawskaT » Pt, 4 wrz 2015, 20:25

Miałam napisać co i jak. Także moja podopieczna niestety zmarła, ale Pronobel szybko zorganizował mi ofertę ok 80km od Goslar. Jetem teraz w Wolfsburg. Wymiana była taka szybka, że nie zdążyłam nawet na pogrzeb. Cieszę się, że szybko wyjechałam, bo nie mam czasu na żal po podopiecznej.
RawskaT

Postprzez Gienia » N, 20 wrz 2015, 21:18

Wyjeżdżam z Pronoblem już ponad rok. Chwalę sobie terminowość wpłat,bo dzięki temu spłacam raty kredytu w terminie. Polecam!
Gienia

Postprzez Pronobel » Wt, 6 paź 2015, 13:52

Zapraszamy wszystkie opiekunki i opiekunów do zapoznania się z naszymi ofertami pracy w Niemczech. Firma działa legalnie, została wpisana do Krajowego Rejestru Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 8780

Wynagrodzenie kształtuje się na poziomie 800 – 1300 euro "na rękę". Wysokość wynagrodzenia zależy od znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w pracy jako opiekun/opiekunka osób starszych.

Doceniamy nasze Opiekunki i gwarantujemy:

- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie,
- zwrot kosztów podróży,
- tylko sprawdzone oferty,
- 24h opiekę koordynatora,
- ubezpieczenie na terenie całej UE (EKUZ), druk A1
- minimum formalności,
- pomoc kadrową i prawną.

Jesteśmy przekonani, że będziemy mogli zaproponować Państwu interesującą ofertę. Prosimy o wypełnienie formularza na stronie http://www.pronobel.pl i pozostawienie danych kontaktowych do siebie. Zespół rekrutacji skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia propozycji pracy.
Pronobel

Postprzez Anisia » Cz, 8 paź 2015, 13:57

A za 200 euro macie oferte??????? Chętnie skorzystam! A w ogóle to zastanawiam sie nad wolontariatem :(
Anisia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pronobel