Opinie o agencji AterimaMed

Opinie o agencji AterimaMed

Postprzez Admin » Śr, 11 mar 2015, 12:19

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat agencji AterimaMed. Jeśli pracowałaś z tą firmą, zostaw komentarz na jej temat. Być może okaże się on przydatny dla innych, szukających agencji pracy osób.
Admin
Site Admin

Re: Opinie o agencji AterimaMed

Postprzez ewa » Wt, 22 wrz 2015, 18:26

Też słyszałam, że jest dobra ( dla Anisi)
ewa

Postprzez Kinga.K » Pt, 23 paź 2015, 14:05

Witam

Pracuje dla Artemida Med i jestem zadowolona, pracowalam juz przez interkadre i promedice wiec mam porownanie. Chcialam do konkretnego miasta i jedynie artemida zalatwila mi w ciagu tygodnia oferte w samym centrum miasta do ktorego chcialam jechac :) i zarobki odrobine lepsze niz w poprzedniej agencji. Rowniez opinia o firmie na rynku niemieckim jest bardzo pozytywna

pozdrawiam
Kinga.K

Postprzez Zenia » Pt, 6 lis 2015, 13:16

Witam, chciałabym zacząć pracę w tej firmie. Czy jeszcze ktoś mógłby mi pomóc? Jakie stawki? Czy płacą zgodnie z terminem?

Pozdrawiam Zenobia.
Zenia

Postprzez Anisia » Pt, 6 lis 2015, 14:10

One maja fajne oferty i fajne płace dla germanistek. Jak jechałam do domu to siedziała koło mnie taka w autokarze i bardzo zachwalała przy czym przyznała sie że jest germanistką i jeździ tylko na miesiąc we wakacje do babci jako dama do towarzystwa i pani z agencji powiedziała jej że agencja woli takie. ;) Czemu nie napiszą że ich agencja potrzebuje tylko do towarzystwa?
Anisia

Postprzez bożena ce » Wt, 12 kwi 2016, 20:41

Ogólnie nie narzekam na tą firmę, ale zawsze może być lepiej. Przeszłam do innej firmy dla opiekunek i bardzo sobie chwale - Masovia Care.
bożena ce

Postprzez daria » Śr, 13 kwi 2016, 08:15

bożena ce napisał(a):Ogólnie nie narzekam na tą firmę, ale zawsze może być lepiej. Przeszłam do innej firmy dla opiekunek i bardzo sobie chwale - Masovia Care.

Widziałam na innych forach takie same wpisy Pani bożeny ce, chyba coś za to dostaje od firmy
daria

Postprzez Admin » Śr, 13 kwi 2016, 11:36

sprawdziliśmy Pani informację. Faktycznie Pani bożena ce udziela się na innych stronach związanych z opieką. Nie pochwalamy takich działań PR. Użytkownik został zablokowany // Admin
Admin
Site Admin

Postprzez Gość » Pt, 31 mar 2017, 19:49

Ja polecam Aterima med wyjeżdżał już dwa razy teraz planuje trzeci raz, podróż zorganizowana w dwie strony, wypłata na czas. Praca w porządku. Firma godna polecenia.
Gość

Postprzez Gośka » Wt, 11 kwi 2017, 08:48

Zenia napisał(a):Witam, chciałabym zacząć pracę w tej firmie. Czy jeszcze ktoś mógłby mi pomóc? Jakie stawki? Czy płacą zgodnie z terminem?

Pozdrawiam Zenobia.

Stawki są różne, jak w każdej agencji wiele zależy od doświadczenia i stopnia znajomości języka. Teraz jest fajnie, bo w końcu można mieć całą wypłatę w euro.
Gośka

Następna strona

Powrót do AterimaMed