Opinie o agencji Promedica

Re: Opinie o agencji Promedica

Postprzez Anisia » Cz, 17 gru 2015, 10:44

Cóż za wspaniała agencja!!!!!!!!!!!!!
Anisia

Postprzez Danuta » Wt, 22 gru 2015, 09:27

Wspaniała? A coś jeszcze możesz o niej napisać?
Danuta

Postprzez Anisia » Wt, 22 gru 2015, 09:55

Mogę! że dobre oferty mają dla swoich!
Anisia

Postprzez hejka.s » Pt, 15 sty 2016, 23:54

Hejka Wszystkim :)

Polecam firmę Promedica ponieważ obecnie w niej pracuję :)
Wiele czytam opinii o tej firmie i pewnie są one uzasadnione bo każdy ma swoje doświadczenie :)
Dlatego ja chciałam napisać coś od siebie:)

Rekrutacja jak wszędzie....standardowe pytania o doświadczenie , szkolenia, referencje , i weryfikacja języka przez telefon .......Ja dostałam pracę po tygodniu bo zależało mi na szybkim wyjeździe. Trafiłam na bardzo miła rodzinę , traktowali mnie i traktują jak członka rodziny .
Jeżdżę busikami z firmy z mojego domu do domu podopiecznego. Nie interesuje mnie koszt przejazdu bo to jest w gestii firmy .Praca legalna , mam płacone ubezpieczenie ZUS, druk A1, dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku .

Panie w biurach są bardzo miłe. Spotykam bardzo wiele osób, które tymi busikami jeżdżą i są zadowolone pewnie to jeszcze zależy na jaką stelle się trafi :)
Ale co do firmy ....pani koordynatorka bardzo miła , zawsze po przybyciu dzwoni jak dojechałam , czy wszystko w porządku z rodziną i czy mam jakieś problemy z którymi sobie nie radzę . I to ja wybieram sobie kontrakt , jadę na jak długo chcę - nie ma przymusu , że minimum 2 miesiące bo można nawet na dwa tygodnie :) Zawsze można negocjować z firmą i rozmawiać jeśli ma się jakieś inne plany.
Płaca zawsze na czas ...jeśli wypadają jakieś państwowe święta w ciągu pracy w Niemczech dostaję dodatek.
A i płaca wcale nie jest taka najniższa -ja jestem zadowolona ale trzeba umieć szanować siebie i pracodawców i dbać o siebie cokolwiek to znaczy:)

pozdrawiam opiekunka z Wielkopolski :D :)
hejka.s

Postprzez Jolasia » N, 17 sty 2016, 09:21

hejka.s napisał(a):Hejka Wszystkim :)

Polecam firmę Promedica ponieważ obecnie w niej pracuję :)
Wiele czytam opinii o tej firmie i pewnie są one uzasadnione bo każdy ma swoje doświadczenie :)
Dlatego ja chciałam napisać coś od siebie:)

Rekrutacja jak wszędzie....standardowe pytania o doświadczenie , szkolenia, referencje , i weryfikacja języka przez telefon .......Ja dostałam pracę po tygodniu bo zależało mi na szybkim wyjeździe. Trafiłam na bardzo miła rodzinę , traktowali mnie i traktują jak członka rodziny .
Jeżdżę busikami z firmy z mojego domu do domu podopiecznego. Nie interesuje mnie koszt przejazdu bo to jest w gestii firmy .Praca legalna , mam płacone ubezpieczenie ZUS, druk A1, dodatkowe ubezpieczenie w razie wypadku .

Panie w biurach są bardzo miłe. Spotykam bardzo wiele osób, które tymi busikami jeżdżą i są zadowolone pewnie to jeszcze zależy na jaką stelle się trafi :)
Ale co do firmy ....pani koordynatorka bardzo miła , zawsze po przybyciu dzwoni jak dojechałam , czy wszystko w porządku z rodziną i czy mam jakieś problemy z którymi sobie nie radzę . I to ja wybieram sobie kontrakt , jadę na jak długo chcę - nie ma przymusu , że minimum 2 miesiące bo można nawet na dwa tygodnie :) Zawsze można negocjować z firmą i rozmawiać jeśli ma się jakieś inne plany.
Płaca zawsze na czas ...jeśli wypadają jakieś państwowe święta w ciągu pracy w Niemczech dostaję dodatek.
A i płaca wcale nie jest taka najniższa -ja jestem zadowolona ale trzeba umieć szanować siebie i pracodawców i dbać o siebie cokolwiek to znaczy:)

pozdrawiam opiekunka z Wielkopolski :D :)

No to na 100 opiekunek miałaś szczęscie ty jedna ze tak trafiłaś :D pewnie masz 1200 euro i wszystkich mobilnych??? Bez uszczerbku na zdrowiu?? A po miesiącu dają Ci podwyżkę 100 euro? Ale szczerze proszę.
Jolasia

Postprzez helenahelena » Śr, 23 lis 2016, 21:54

Jestem zatrudniona obecnie w firmie Promedica 24. Wczesniej tez bylam na 3 kontraktach z tej firmy. Dobre zarobki. Opieka ze strony firmy takze w Niemczech.
https://promedica24.com.pl/?gclid=CNC-3 ... lsrc=aw.ds
helenahelena

Postprzez helenahelena » Śr, 14 gru 2016, 23:22

Wlasnie wrocilam dzis z kontraktu.Bylam przez firme Promedica 24.Jestem zadowolona z oferty za proponowanej mi przez firme.Polecam, oferuja rowniez krotkoterminowe wyjazdy.
helenahelena

Poprzednia strona

Powrót do Promedica