Opinie o agencji Promedica

Opinie o agencji Promedica

Postprzez Admin » Śr, 11 mar 2015, 14:59

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat agencji Promedica. Jeśli pracowałaś z tą firmą, zostaw komentarz na jej temat. Być może okaże się on przydatny dla innych, szukających agencji pracy osób.
Admin
Site Admin

Re: Opinie o agencji Promedica

Postprzez Gość » Pt, 23 paź 2015, 12:08

Absolutnie nie polecam tej firmy, kłamią przy zleceniach, przedstawili mi ofertę do Pana chodzących bez większych chorób, pojechałam okazało się że pacjent ma schizofremię uciekłam po 2 tygodniach.
Gość

Postprzez Anisia » Pt, 23 paź 2015, 12:28

Gość napisał(a):Absolutnie nie polecam tej firmy, kłamią przy zleceniach, przedstawili mi ofertę do Pana chodzących bez większych chorób, pojechałam okazało się że pacjent ma schizofremię uciekłam po 2 tygodniach.

A ich płaca to 750 euro. Mojej koleżance zaproponowali dziadka a na miejscu okazało sie że to 43 letni facet uposledzony ale spoko ma 850 euro przyjechała do domu i pojechała do firmy że chce podwyżke no pani przez tel ok że musi sprawdzic język na miejscu sprawdziła jezyk i dalej ma taka sama stawkę. Wspaniała firma :( wręcz cudowna. Znam przypadek że opiekunka była u 2 osób i była głodzonona gdyby nie interwencja w Berlinie to przywieźliby ja wtrumnie za 1100 euro od za opieke na 2 osobami. Cudowna firma. :(
Anisia

Postprzez Anisia » Pn, 30 lis 2015, 12:50

Dziewczyny hehehe a tam płacą u nich do 7500zł (tak sie reklamują) nawet słyszałam w radiu o tym mówili wręcz trąbili o tym. No cos podobnego!!!!!!!!!!!!!!!
Anisia

Postprzez irka » Pn, 30 lis 2015, 12:54

Po jakim kursie euro? :D 6zł ??
irka

Postprzez Anisia » Pn, 30 lis 2015, 13:08

No chyba tak! :D Oni taki kurs mają na wstepnej rozmowie a potem przy wypłacie tłumaczą się że był ,,krach" w ich prywatnym banku hehehhe. Mają sposoby. :mrgreen:
Anisia

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 14:46

Poczatki ich byly super tak czytalam :shock: z biegiem lat sie zbisurmanili wciaz im malo i malo :twisted: a warunki coraz gorsze i same ciezkie przypadki za friko :x
barbara

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 14:48

Poczatki ich byly super tak czytalam :shock: z biegiem lat sie zbisurmanili wciaz im malo i malo :twisted: a warunki coraz gorsze i same ciezkie przypadki za friko :x
barbara

Postprzez Anisia » Pn, 30 lis 2015, 14:51

barbara napisał(a):Poczatki ich byly super tak czytalam :shock: z biegiem lat sie zbisurmanili wciaz im malo i malo :twisted: a warunki coraz gorsze i same ciezkie przypadki za friko :x

BAsia nawet mają prace tu w Polsce do opieki tylko nikt nie chce. Pewnie ktoś ich b. dobrze rozszyfrował.
Anisia

Postprzez barbara » Pn, 30 lis 2015, 17:48

Co racja to racja 8-) ale bylam na ich stronce i dalej werbuja i obiecuja :o ale opiekunki nieglupie :D i naiwne nie sa :roll: :roll: :mrgreen:
barbara

Następna strona

Powrót do Promedica