Wasze ulubione perfumy?

Luźne rozmowy "o wszystkim i o niczym".

Re: Wasze ulubione perfumy?

Postprzez zofka » Pn, 20 kwi 2015, 14:11

Hmmm czy ja dziwna jestem? nie używam Perfum, tylko antyperfpiranta i tyle...hmm
zofka

Postprzez mewa12 » Pn, 20 kwi 2015, 14:36

Najukochańsze to Lola - fioletowa butelka z czerwono-fioletowym kwiatem.
mewa12

Postprzez aleksa.77 » Pn, 20 kwi 2015, 23:09

J'Adore od Diora. Są cudowne, ale dotychczas było mnie stać tylko na mały flakonik z rozlewni. A to nie to samo. Więcej wody niż prawdziwych perfum. Teraz chcę kupić sobie prawdziwy flakonik w Douglasie.
aleksa.77

Postprzez Bogusia » Wt, 21 kwi 2015, 09:39

kwiat lotosu napisał(a):Wczoraj byłam w douglasie, zakochałam się w zapachu SI (czarnym)! Lubię takie ciężkie, wyraźnie nity zapachowe. To była woda perfumowana właśnie. Padłam jak zobaczyłam cenę - 419 zł!!!! ale jak spsikałam nadgarstek to nawet po kapieli jeszcze czułam zapach...

No niestety takie ceny .... no Douglas bierze swoją częsc oczywiście, lepiej zakupi w internecie, w sprawdzonych sklepach internetowych mozna kupić nieoszukane, a wyjdzie duzo taniej ;)
Bogusia

Postprzez Bogusia » Wt, 21 kwi 2015, 09:40

zofka napisał(a):Hmmm czy ja dziwna jestem? nie używam Perfum, tylko antyperfpiranta i tyle...hmm

Ja tam sobie nie wyobrażam wyjść z domu bez spryskania się perfumami. dodają mi pewności siebie, polepszają humor... z kolei antyperspirant staram się kupować jak najbardziej neutralny
Bogusia

Postprzez miła » Wt, 21 kwi 2015, 10:18

aleksa.77 napisał(a):J'Adore od Diora. Są cudowne, ale dotychczas było mnie stać tylko na mały flakonik z rozlewni. A to nie to samo. Więcej wody niż prawdziwych perfum. Teraz chcę kupić sobie prawdziwy flakonik w Douglasie.

Moje ulubione!!!!! Kiedyś miałam mnóstwo flakoników gorszych perfum, az zajkochałam się w tych i żadnych innych już nie kupuje. Cenowo wychodzi dzięki temu pewnie i tak drożej, ale już nie tak gdybym nie zrezygnowała ze starych pachnideł :)
miła

Postprzez AnnaS » Wt, 21 kwi 2015, 15:41

dolce i Gabana femme z tych droższych a z tanszych lubię c-truh fioletowe i kwaitowe :D
AnnaS

Postprzez aleksa.77 » Wt, 21 kwi 2015, 19:20

miła napisał(a):
aleksa.77 napisał(a):J'Adore od Diora. Są cudowne, ale dotychczas było mnie stać tylko na mały flakonik z rozlewni. A to nie to samo. Więcej wody niż prawdziwych perfum. Teraz chcę kupić sobie prawdziwy flakonik w Douglasie.

Moje ulubione!!!!! Kiedyś miałam mnóstwo flakoników gorszych perfum, az zajkochałam się w tych i żadnych innych już nie kupuje. Cenowo wychodzi dzięki temu pewnie i tak drożej, ale już nie tak gdybym nie zrezygnowała ze starych pachnideł :)

No ja nie kupuję ciągle tych samych, ale bardzo często wracam do tych moich ulubionych. Jak mam ciągle J'Adore to zaczyna mi się nudzić. Miałam też z rozlewni Calvin Klein - Euphoria, Hugo Boss - XX, Burberry - Body. Wszystkie zapachy ładne, ale mimo wszystko wracam do J'Adore i chcę mieć takie oryginalne w oryginalnej butelce :) .
aleksa.77

Postprzez helena » Śr, 22 kwi 2015, 11:13

Mi tam szkoda pieniędzy na te drogie perfumy choć nie powiem pachną zazwyczaj pięknie. Ale ja wolę znaleźc ładna, tańsza i psiknąć się jeszcze raz w ciągu dnia ;) Kiedyś kupowałam z firmy FM różne zapachy.
helena

Postprzez lidka » Śr, 22 kwi 2015, 14:48

helena napisał(a):Mi tam szkoda pieniędzy na te drogie perfumy choć nie powiem pachną zazwyczaj pięknie. Ale ja wolę znaleźc ładna, tańsza i psiknąć się jeszcze raz w ciągu dnia ;) Kiedyś kupowałam z firmy FM różne zapachy.

Też kiedyś kupowałam, jak koleżanka w tym była. Przynosiła katalog i zawsze kupowałam coś, mi się przydało a ona zarobiła ;)
lidka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogaduchy