Działka

Luźne rozmowy "o wszystkim i o niczym".

Re: Działka

Postprzez Izabela » Cz, 30 lip 2015, 23:16

aleksa.77 i jak udało ci się zebrać na urlopie jakieś pomidorki?
Izabela

Postprzez Szpaczka » Wt, 4 sie 2015, 22:05

Ja mam działkę, ale działką zajmuje się mój mąż. Bardzo dobrze mu to wychodzi. Rośliny rosną i często dostaje wyróżnienia i dyplomy podczas Dnia Działkowca :) .
Szpaczka

Postprzez RawskaT » Pn, 17 sie 2015, 17:56

Ja mam w Polsce działkę i bardzo za nią tęsknię jak jestem na ofercie. Mam pomidory pod folią, pomidory gruntowe, słonecznik, maliny, marchew :) Zrobiłam trochę zdjęć będąc w Polsce to wam wyślę. Taka straszna susza była, że musiałam codziennie jeździć podlewać, bo nic by z tego naszego sadzenia nie było.
RawskaT

Postprzez aleksa.77 » Wt, 18 sie 2015, 18:26

RawskaT napisał(a):Ja mam w Polsce działkę i bardzo za nią tęsknię jak jestem na ofercie. Mam pomidory pod folią, pomidory gruntowe, słonecznik, maliny, marchew :) Zrobiłam trochę zdjęć będąc w Polsce to wam wyślę. Taka straszna susza była, że musiałam codziennie jeździć podlewać, bo nic by z tego naszego sadzenia nie było.

O to widzę że nie tylko ja jestem taka szalona :) .
aleksa.77

Postprzez aleksa.77 » Wt, 29 wrz 2015, 21:29

Już wszystko trzeba uporządkować na działce a mnie coś zbiera. W tym roku mieliśmy podobno bardzo dużo pomidorów. Mąż robił przetwory :) .
aleksa.77

Postprzez Donela » Pn, 16 sty 2017, 09:20

aleksa.77 zazdroszczę działki. Smak takich swoich owoców faktycznie nie ma sobie równych. No i męża, który robi przetwory też zazdroszczę ;) Ponieważ nie mam ani jednego ani drugiego ( mój mąż konfitury jedynie próbuje) to zamawiam zawsze soki, syropy i konfitury z [link usunięty ze względu na charakter reklamowy / Admin] bo smakują jak te od babci.
Donela

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy