Codzienne pogaduszki cz.4

Luźne rozmowy "o wszystkim i o niczym".

Codzienne pogaduszki cz.4

Postprzez Gucia77 » Wt, 8 mar 2016, 14:16

A to jak Was nie ma to robię Wam psikusa i otwieram kolejną część pogaduszek :D . A to tak w prezencie na nasz Dzień Kobiet :) .
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Re: Codzienne pogaduszki cz.4

Postprzez Jolasia » Wt, 8 mar 2016, 14:44

Ooo to już mamy 4 część pogaduszek fajnie dojdziemy do XII tej to będziemy w niej pisać o erotyce,bo co niektórzy lubią takie pierdoły czytać :mrgreen: są nawet zafascynowani.
Jolasia

Postprzez ewa » Wt, 8 mar 2016, 20:21

Fajnie Gucia, miałaś rację... a kto ma rację stawia kolację :mrgreen: ja zrobiłam ciacho na szybcika bo goście się zlezą jutro ale zjadam sama :D
ewa

Postprzez ewa » Wt, 8 mar 2016, 20:27

Anisia , dziękuje... jeden właśnie obejrzałam ...bardzo dobry...o tej lekarce co była w tym niemieckim ośrodku wczasowym 5 -gwiazdkowym i tam sobie odpoczywała i miałą dodatkowe szkolenia a później wyjechała do hameryki i tam ją pytali jak było w tym ośrodku bo słyszeli ,że fajnie tam jest i może warto się tam wybrać, a ona na to, że tak sobie, ogólnie ok ale raz mucha w zupie była i ciężko było się jedną na 40 osób podzielić :mrgreen: i takie tam różne....ogólnie polecam, dobry

Anisia...( konspira...) :mrgreen:
ewa

Postprzez Jolasia » Wt, 8 mar 2016, 20:29

ewa napisał(a):Fajnie Gucia, miałaś rację... a kto ma rację stawia kolację :mrgreen: ja zrobiłam ciacho na szybcika bo goście się zlezą jutro ale zjadam sama :D

Ewcia dopisałam Ci jeszcze 1 tytuł . POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaglądnij
Jolasia

Postprzez Gucia77 » Wt, 8 mar 2016, 20:42

ewa napisał(a):Fajnie Gucia, miałaś rację... a kto ma rację stawia kolację :mrgreen: ja zrobiłam ciacho na szybcika bo goście się zlezą jutro ale zjadam sama :D

Muchy jeszcze nie latają ;)

Jakie ciacho robiłaś? :)
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez Jolasia » Wt, 8 mar 2016, 20:42

ewa napisał(a):Anisia , dziękuje... jeden właśnie obejrzałam ...bardzo dobry...o tej lekarce co była w tym niemieckim ośrodku wczasowym 5 -gwiazdkowym i tam sobie odpoczywała i miałą dodatkowe szkolenia a później wyjechała do hameryki i tam ją pytali jak było w tym ośrodku bo słyszeli ,że fajnie tam jest i może warto się tam wybrać, a ona na to, że tak sobie, ogólnie ok ale raz mucha w zupie była i ciężko było się jedną na 40 osób podzielić :mrgreen: i takie tam różne....ogólnie polecam, dobry

Anisia...( konspira...) :mrgreen:

Ewcia se łoglądnij o tym labiryncie,tam dopiero fajne rzeczy są :D hehehe co niektórzy to se mysleli że jak się zaszyją w lesie zielona nitka to ich nikt nie znajdzie hehehe a tu kuku raz dwa trzy zaklepanyś :) ty! Albo se jeden myslał że w cukierni jak sie pracuje to sie bedzie miało słodkie życie hehehe dobry koleś hehehe nie wiedział że od cukru można wpaść i to w szybkim czasie hehehehe :D skarmelował się gościu jak mu lekarz powiedział który z nim rozmawiał ile cukru ma na sumieniu i po co tyle jadł? W końcu dopadła go cukrzyca ale on oczywiście wmawiał lekarzowi że on nie on tylko tak czasami podjadał bo inni tez jedli hehehehe aż sie doigrał choroby. I co????????????????????
Jolasia

Postprzez Jolasia » Wt, 8 mar 2016, 20:50

Noooooooooooooo EWa albo ten o tym instrumencie co nie grał bo sie zepsuł. Polecam. Kurcze a on tak stał grał grał grał grał ąz się w końcu rozsypał. A w sumie nowy instrument właściciel dbał o niego i tak patrzył patrzył i z tego patrzenia żona mu zmarła bo jej pomogli :( Smutne ale prawdziwe
Jolasia

Postprzez ewa » Wt, 8 mar 2016, 20:53

Gucia77 napisał(a):

Muchy jeszcze nie latają ;)

Jakie ciacho robiłaś? :)

Nie mam piekarnika, wiec możliwości mam ograniczone. Miałam takie ciemne kupione podzielone na 3 części, wzięłam jedną na spód bo muszę oszczędzać bo w czwartek znowu zlot :mrgreen: nasączyłam ankoholem :mrgreen: i zrobiłam sama krem, budyń waniliowy , biała czekolada, masło. posmarowałam musem brzoskwiniowym na dole potem krem potem biszkopty jasne , rozpusciłam gorzką czekoladę , dałam ja na wierzch, starłam biała dla ozdoby, teraz stoi w lodówce i powoli przeciąga, dobre jest kurcze....te kremy kupne tylko mleko i zamerdać się chowają...

teraz może nie latają , ale to były inne czasy i inne muchy :D wypasione , ale i tak ciężko się było podzielić... :mrgreen:
ewa

Postprzez Jolasia » Wt, 8 mar 2016, 20:57

pies moje kolezanki ma na imie Helmut jak mi to mama dzis powiedziała to mało ze smiechu z łóżka nie spadłam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Helmut hehehe ale jaja :mrgreen:
Jolasia

Następna strona

Powrót do Pogaduchy