Katastrofa samolotu

Luźne rozmowy "o wszystkim i o niczym".

Katastrofa samolotu

Postprzez AnnaS » Pt, 18 lip 2014, 13:55

Słyszeliście o katastrofie malezysjkiego samolotu? Tragedia... Ktoś tak po prostu, bezkarnie pozbawił życia prawie 300 osób... Wiele pytań mi sie nasunęło, jak to usłyszałam, po co lecieli tamtedy? Kto to? (choć obstawiam ze ruski) ale przede wszystkim - w jakim my świecie żyjemy? Ciekawe kto i czy w ogole za to odpowie...
AnnaS

Re: Katastrofa samolotu

Postprzez eve55 » Pt, 18 lip 2014, 14:03

Czytałam o tym. Teraz nie bardzo mam jak oglądać telewizję, bo babcia jak już włącza odbiornik to na jakieś dziwne komedie, których nie rozumiem.
Straszna tragedia! Na szczęście nie latam samolotami i nigdy nie leciałam.
eve55

Postprzez 3bozena » Pt, 18 lip 2014, 14:13

Czytałam na onecie. Powiedzcie mi tylko kto wypuścił pasażerski cywilny samolot w obszar objęty wojną?
3bozena

Postprzez AnnaS » Pt, 18 lip 2014, 14:42

Ja z radia się dowiedziałam rano jak piłam kawę z babcią. Właśnie, kto puścił tam samolot - podstawowe pytanie. Przecież nawet jeśli nie jest to wojna, to bardzo niebezpieczny teren... brak słów... Teraz ukraińcy będa zrzucać winę na ruskich i na odwrót. Choc jesli ta tragedia nie jest wznikiem gupiej pomylki i pocisk został wystrzelony z premedytacja - to to na pewno separatysci...
AnnaS

Postprzez begonia » Pt, 18 lip 2014, 15:33

Przerażające. Śledzę od wczoraj na bieżąco tvn24. Oby u nas takie katastrofy nie miały miejsca, ani nigdzie w demokratycznej Europie.
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez Rogulka » Pn, 21 lip 2014, 09:22

Mi się dziusiaj śniły samoloty spadające na ziemie... koszmar!!!!
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez AnnaS » Pn, 21 lip 2014, 12:10

A ja na WP znalazłam w piątek film z miejsca katastrofy, wyglądał strasznie, ciała, a właściwie to co z nich zostało było pozasłaniane na filmiku, ale mimo wszystko... takie pogorzelisko...cmentarz...

Rogulka napisał(a):Mi się dziusiaj śniły samoloty spadające na ziemie... koszmar!!!!

Boisz sie samolotów?

---
edytowany przez administratora
AnnaS

Postprzez helaB » Pn, 21 lip 2014, 14:13

Rogulka, może za bardzo myślałaś o tej tragedii stąd sen?

Dołączam się do pytania retorycznego 3bozena, kto wypuścił pasażerski samolot w strefę wojny??

AnnaS takie filmy łapią za gardło. Ja w takich chwilach modlę się, żeby nikt z rodziny nie zastał mnie w takim stanie gdzieś w niewiadomym miejscu na przykład na identyfikacji :shock: .
helaB

Postprzez Rogulka » Wt, 22 lip 2014, 13:17

AnnaS napisał(a):A ja na WP znalazłam w piątek film z miejsca katastrofy, wyglądał strasznie, ciała, a właściwie to co z nich zostało było pozasłaniane na filmiku, ale mimo wszystko... takie pogorzelisko...cmentarz...

Rogulka napisał(a):Mi się dziusiaj śniły samoloty spadające na ziemie... koszmar!!!!

Boisz sie samolotów?

---
edytowany przez administratora

Boję... tzn nigdy żadnym nie lecialam he he wlasnie dlatego, ze sie boje ;/ kilku naprawde pieknych miejsc na ziemi nigdy nie zobacze przez to na wlane oczy, ale co zrobic...
helaB napisał(a):Rogulka, może za bardzo myślałaś o tej tragedii stąd sen?

Może...
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez afro » Cz, 24 lip 2014, 15:50

Kolejna katastrofa samolotu - tym razem nad Afryką - słyszałyście? Co sie dzieje...
afro

Następna strona

Powrót do Pogaduchy