Opinie o agencji Hilfeneo

Opinie o agencji Hilfeneo

Postprzez Admin » Śr, 11 mar 2015, 14:54

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat agencji Hilfeneo. Jeśli pracowałaś z tą firmą, zostaw komentarz na jej temat. Być może okaże się on przydatny dla innych, szukających agencji pracy osób.
Admin
Site Admin

Re: Opinie o agencji Hilfeneo

Postprzez Danuta » Pn, 16 mar 2015, 15:31

Witam, wyjechałam z tą agencją na dwa miesiące. Trafiłam do fajnej rodzinki, opiekowałam się babcia z początkową demencją, ogólnie w miarę samodzielną. Wyjazd uważam za udany, firma fajna, wszystko szybko złatwione, umowa jasna i klarowna, ostatecznie wróciłam zadowolona i po urlopie wracam do babci.
Danuta

Postprzez nowa » Cz, 19 mar 2015, 09:32

Byłam i polecam. Stosunkowo młoda firma, więc widać, że się starają i im zależy ;) Mam zamiar popracowac tam trochę i wyrobić sobie pozycje tak żeby już nie musieć skakać z agencji do agecnji, bo tutaj mi się podoba. Pozdrawiam.
nowa

Postprzez ania » Pn, 23 mar 2015, 15:02

Wróciłam tydzień temu z pierwszej oferty z nimi. Wynagrodzenie wpływało zawsze tak jak miało, dokumenty wszystkie otrzymałam. Firma dzwoniła do mnie raz na jakiś czas i dopytywała co tam u babci i u mnie, czy są jakieś problemy. Pobyt wspominam miło, choć niestety już tam nie wrócę, musiałam się pożegnać z babcią i jest już w hospicjum, niestety moja opieka już jej nie wystarczy. A firmę oceniam pozytywnie, mój pobyt tam przebiegał bez problemu.
ania

Postprzez iza » Śr, 1 kwi 2015, 15:33

Jak na razie jest Ok. Jestem na pierwszym wyjeździe, wypłata była na czas. Zobaczymy co dalej, wracam za 2 miesiące, pozdrawiam.
iza

Postprzez mari » Wt, 14 kwi 2015, 13:36

Jestem właśnie na pierwszej ofercie z nimi już trzeci miesiąc mi leci. Na bieżąco widze więc jak to wygląda i powiem szczerze, że jestem naprawde zadowolona. Pewnie duży wpływ na moją opinie ma to, że trafiłam do świetnej rodziny, ale tak poza tym ze strony firmy wypłaty sa w terminie, wszystko jasne i klarowne.
mari

Postprzez kotulka » Cz, 23 kwi 2015, 15:18

Ja wyjeżdżam z Hilfeneo prawie rok i też nie miałam problemów. Tylko szkoda, że Niemcy są tak daleko od domu ;) .
kotulka

Postprzez Gabababa » Pt, 8 maja 2015, 20:35

Witam, jakieś nowe opinie? Biorę pod uwagę wyjazd z Hilfeneo i nie wiem czy podpisywać umowę. Jak jest z kosztami dojazdów? Firma wysyła komplet dokumentów do Niemiec czy jeszcze dostajecie wcześniej? Jak jest ze zmienniczkami? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Gabababa

Postprzez igaska74 » Pn, 11 maja 2015, 19:10

Gabababa ja 15.05 jadę na trzecią ofertę. Cały komplet dokumentów dostałam zaraz na początku. Kartę dosłali mi w trakcie do rodziny. Jakoś po 2 dniach jak dojechałam na miejsce. Zmienniczkę mam całkiem w porządku. Koszty dojazdów zwracają. Ja jestem zadowolona ze współpracy.
igaska74

Agencja pracy: Hilfeneo

Postprzez Gabababa » Wt, 12 maja 2015, 23:09

igaska74 napisał(a):Gabababa ja 15.05 jadę na trzecią ofertę. Cały komplet dokumentów dostałam zaraz na początku. Kartę dosłali mi w trakcie do rodziny. Jakoś po 2 dniach jak dojechałam na miejsce. Zmienniczkę mam całkiem w porządku. Koszty dojazdów zwracają. Ja jestem zadowolona ze współpracy.

Dziękuję, mam nadzieję że tak będzie i u mnie. Podpisałam dziś umowę i czekam na ofertę. Ile czekałyście na pierwszą ofertę? Liczę na szybki odzew, bo już drugi miesiąc żyję na długach :cry:
Gabababa

Następna strona

Powrót do Hilfeneo