Opinie o agencji Hilfeneo

Re: Opinie o agencji Hilfeneo

Postprzez kotulka » Wt, 12 maja 2015, 23:13

Gababababa to zależy od twoich umiejętności, oczekiwań i oczekiwań rodzinki, która otrzymuje profile opiekunek. Ja z dobrym niemieckim dostałam ofertę do tygodnia czasu. Powodzenia!
kotulka

Postprzez Gabababa » Śr, 13 maja 2015, 21:33

Nie mam wygórowanych ooczekiwań, dlatego mam nadzieję, że dostanę pracę jak najszybciej. Chodzę z telefonem wszędzie i patrzę co 5 min czy nikt do mnie nie dzwonił.
Gabababa

Postprzez gumisia » Cz, 14 maja 2015, 10:36

Witam
Piszecie o Hilfeneo - czy na pewno umowę podpisywałyście z Hilfeneo? - bo w moim przypadku rekrutacja odbyła się w tej firmie ale umowę do podpisania przysłali mi z frimy Pronobel.
gumisia

Postprzez Aneta » Pt, 15 maja 2015, 09:09

Ja akurat wyjezdżałam z nimi w zeszłym roku i z nimi miałam umowę ale też proponowali mi ofertę z innej firmy Care coś tam, bo chciałam do duseldorfu koniecznie jechać. Mąż tam pracuje remontuje domy i to zawsze lepiej.
Aneta

Postprzez Gabababa » Śr, 20 maja 2015, 18:44

gumisia napisał(a):Witam
Piszecie o Hilfeneo - czy na pewno umowę podpisywałyście z Hilfeneo? - bo w moim przypadku rekrutacja odbyła się w tej firmie ale umowę do podpisania przysłali mi z frimy Pronobel.

Dziwne? Do mnie normalnie dzwonią z Hilfeneo i umowę też mam od nich, ale nie o tym chciałam. Zadzwonili dziś do mnie. Dostałam 4 oferty, a że bardzo chciałam wyjechać na Bawrię wybrałam Plattling. W poniedziałek wyjeżdżam :) . Ale jestem podekscytowana.
Gabababa

Postprzez Mariola » Cz, 28 maja 2015, 13:04

jutro jade :D wysłałam mnóstwo formularzy do różnych agencji. to "mój pierwszy raz" w tej pracy. Dziewczyna, z którą rozmawiałam chyba wszystko mi wyjaśnila. mam dokumenty i ubezpieczenie :) i jutro jade
Mariola

Postprzez Gabababa » Cz, 28 maja 2015, 17:54

To będziemy się razem wspierać :D. Ja jestem od poniedziałku :) . Powodzenia!
Gabababa

Postprzez Mary58 » Śr, 3 cze 2015, 09:45

Opłacone składki ZUS-owskie, kartę EKUZ, pełna organizacja wyjazdu do Niemiec, legalne zatrudnienie, kasa na czas. Na razie nie mam zastrzeżeń do tej firmy. WYjechałam z nimi do pracy juz 2 razy. Myślę, że ok.
Mary58

Postprzez gumisia » Pt, 3 lip 2015, 16:02

Gabababa napisał(a):
igaska74 napisał(a):Gabababa ja 15.05 jadę na trzecią ofertę. Cały komplet dokumentów dostałam zaraz na początku. Kartę dosłali mi w trakcie do rodziny. Jakoś po 2 dniach jak dojechałam na miejsce. Zmienniczkę mam całkiem w porządku. Koszty dojazdów zwracają. Ja jestem zadowolona ze współpracy.

Dziękuję, mam nadzieję że tak będzie i u mnie. Podpisałam dziś umowę i czekam na ofertę. Ile czekałyście na pierwszą ofertę? Liczę na szybki odzew, bo już drugi miesiąc żyję na długach :cry:

Koszty dojazdów w OBIE strony? bo w umowie jest mowa o zwrocie DO 100 euro - w obie strony trzeba zapłacić ok. 650-700zł a to więcej niz 100 euro.
gumisia

Postprzez kotulka » Śr, 8 lip 2015, 10:31

gumisia napisał(a):
Gabababa napisał(a):
igaska74 napisał(a):Gabababa ja 15.05 jadę na trzecią ofertę. Cały komplet dokumentów dostałam zaraz na początku. Kartę dosłali mi w trakcie do rodziny. Jakoś po 2 dniach jak dojechałam na miejsce. Zmienniczkę mam całkiem w porządku. Koszty dojazdów zwracają. Ja jestem zadowolona ze współpracy.

Dziękuję, mam nadzieję że tak będzie i u mnie. Podpisałam dziś umowę i czekam na ofertę. Ile czekałyście na pierwszą ofertę? Liczę na szybki odzew, bo już drugi miesiąc żyję na długach :cry:

Koszty dojazdów w OBIE strony? bo w umowie jest mowa o zwrocie DO 100 euro - w obie strony trzeba zapłacić ok. 650-700zł a to więcej niz 100 euro.

To czym ty jeździsz? Ja mieszczę się w tych 100 euro. Ale wiesz...w sumie jakby firma zwracała mi tyle ile wydam na podróż to wolałabym latać LOT-em z kateringiem na pokładzie :D . Hehe. Po co się rozdrabniać :D .
kotulka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hilfeneo