Opinie o agencji Adsum24

Opinie o agencji Adsum24

Postprzez Admin » Cz, 2 lip 2015, 12:11

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat agencji Adsum24 z Bytomia. Jeśli pracowałaś z tą firmą, zostaw komentarz na jej temat. Być może okaże się on przydatny dla innych, szukających agencji pracy osób.
Admin
Site Admin

Re: Opinie o agencji Adsum24

Postprzez oszukana » Śr, 29 lip 2015, 15:28

Jestescie firma oszustow,niewyplacalna,do dzisiaj nie otrzymalam calosci kwoty za miesiac marzec 2015,moja kolezanka z ktora sie wymienialam nie otrzymala wyplaty za miesiac czerwiec 2015 ,nabijacie kobiety w butelke,macie calkowicie niekompetentnych ludzi,kim jest wlasciwie ta pani Aleksandra Janicka?Raz werbuje pracownikow nastepnym raze jest opiekunka.
Z taka dziadowska firma sie jeszcze nigdy nie spotkalam.
oszukana

Postprzez Gość » Śr, 29 lip 2015, 15:35

Nie dajcie sie nabijac w butelke kretaczom.
Gość

Postprzez Maryjka » Śr, 16 mar 2016, 08:39

Witam, właśnie czytam co ludzie piszecie o firmie Adsum24 . Ja pracuje w tej firmie od paru miesięcy i nic takiego sie nie wydarzyło z nie wypłacaniem pieniędzy. Wiec ludzie weźcie sie do pracy i nie wypisujcie głupot , jeśli zeczywiscie takie zdarzenie miało miejsce to uważam nie trzeba żałować pieniędzy tylko isc do prawnika a nie szkalowac cała Firmę . Dziękuje i pozdrawiam Maryjka.
Maryjka

Postprzez ewa » Śr, 16 mar 2016, 09:09

Bardzo mądra rada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a ten dział " opinie....." powstał tylko po to żebyśmy wszyscy pisali " jak cudownie..." " jak pięknie..." " dostałam dodatkowe 100 euro!.." " kierowca z mojej agencji nie tylko zawiózł mnie pod dom, ale też wniósł na plecach po schodach na 3 piętro"...( ale jak mnie nie wniesie następny raz to wynajmę prawnika bo to hameryka) itp.... :mrgreen:
ewa

Postprzez Maryjka » Śr, 16 mar 2016, 20:54

Witam , to prawda ze ten dział jest do pisania czy podzielenia sie informacja o firmie , ale jeśli takie ciagle oczernianie jest Firmy to tez proszę wziasc pod uwagę ze ta firma ma swojego prawnika który moze założyć komuś tu z tych opini sprawę sadowa. Dlaczego piszecie pierdoły na forum , a nie idziecie do prawnika bo jak juz nam wiadomo wszyscy polscy chcieli Ameryki wiec mamy Amerykę i trzeba brac prawnika , a nie wypisywac pierdoły . Czytać sie nie da tego , ja jestem zadowolona z tej firmy , mam swoje zdanie i nie mam zamiaru wiecej czytać pierdol jak złośliwi ludzie wypisują . Dziękuje pozdrawiam Maryjka.
Maryjka

Postprzez Gość » Cz, 17 mar 2016, 08:01

Maryjka napisał(a):Witam , to prawda ze ten dział jest do pisania czy podzielenia sie informacja o firmie , ale jeśli takie ciagle oczernianie jest Firmy to tez proszę wziasc pod uwagę ze ta firma ma swojego prawnika który moze założyć komuś tu z tych opini sprawę sadowa. Dlaczego piszecie pierdoły na forum , a nie idziecie do prawnika bo jak juz nam wiadomo wszyscy polscy chcieli Ameryki wiec mamy Amerykę i trzeba brac prawnika , a nie wypisywac pierdoły . Czytać sie nie da tego , ja jestem zadowolona z tej firmy , mam swoje zdanie i nie mam zamiaru wiecej czytać pierdol jak złośliwi ludzie wypisują . Dziękuje pozdrawiam Maryjka.
Gość

Postprzez zdegustowana » Wt, 15 lis 2016, 23:05

Ludzie co wy się czepiacie jakiegoś pracownika,od tego jest Pani Prezes- podobno. Bo od miesięcy nieuchwytna, w ogóle nie chce rozmawiać z pracownikami. Mam ich w d.... Nie można się dogadać. na płacach oszukuje. Płaci jak i kiedy jej się podoba.
Umowy są podpisywane , albo i nie. Jestem ciekaw, co by było gdyby nagle wpadła do niej kontrola . Umowy śmieciowe, grosze do zus-u. A i tak reszta byle jaka. Chce się chyba kobieta szybko dorobić, albo koniecznie zwinąć interes. Firma jak dla mnie niewiarygodna. lepiej szukać innej przynajmniej lepiej płacą i do zus-u też. Jest chyba różnica gdy firma do zusu odprowadza składki od kwoty 4200zł i na rękę daje 1200 euro .
zdegustowana

Postprzez zdegustowana » Wt, 15 lis 2016, 23:07

Ludzie co wy się czepiacie jakiegoś pracownika,od tego jest Pani Prezes- podobno. Bo od miesięcy nieuchwytna, w ogóle nie chce rozmawiać z pracownikami. Mam ich w d.... Nie można się dogadać. na płacach oszukuje. Płaci jak i kiedy jej się podoba.
Umowy są podpisywane , albo i nie. Jestem ciekaw, co by było gdyby nagle wpadła do niej kontrola . Umowy śmieciowe, grosze do zus-u. A i tak reszta byle jaka. Chce się chyba kobieta szybko dorobić, albo koniecznie zwinąć interes. Firma jak dla mnie niewiarygodna. lepiej szukać innej przynajmniej lepiej płacą i do zus-u też. Jest chyba różnica gdy firma do zusu odprowadza składki od kwoty 4200zł i na rękę daje 1200 euro .
zdegustowana

Postprzez frezja67 » Wt, 13 gru 2016, 10:04

Wyjechałam z nimi w listopadzie, do małżeństwa ale babcia niestety zmarła w trzeci dzień jak byłam, opiekuje się tylko panem. Stawka dalej taka sama, dziewczyny z biura dzwonią często, nawet zaliczke dla mnie załatwiły z synem. Jak narazie nie narzekam na ta firme
frezja67

Następna strona

Powrót do Adsum24