Opiekun/ka niedaleko Monachium

Jesteś właścicielem agencji pracy rekrutującej opiekunki osób starszych do pracy do Niemiec? Szukasz pracowników? W tym dziale możesz zamieścić ogłoszenie.
Regulamin działu
1. Ogłoszenia mogą dodawać tylko zarejestrowani użytkownicy i agencje pracy!
2. Ogłoszenia muszą zawierać konkretną ofertę ze szczegółowym opisem (9.03.2016).
3. Forum Opieki nie odpowiada za zamieszczone ogłoszenia.
3. Forum Opieki nie odpowiada za zamieszczone ogłoszenia.
4. W dziale może znajdować się maksymalnie 2 ogłoszenia danej agencji pracy

Uwaga! Dział będzie automatycznie czyszczony po 30 dniach od napisania wątku.

Opiekun/ka niedaleko Monachium

Postprzez diwapersonalservice » Cz, 18 sty 2018, 15:13

Oferta pracy w St. Wolfgang niedaleko Monachium od 31.01.2018.
Dotyczy 92 letniej Pani, która mieszka sama w 85 metrowym mieszkaniu. Wzrost 1,50 m, waga 50 kg. Dwa razy dziennie przychodzi "mobile Pflege" (codzienna toaleta, prysznic, itp.). Pani choruje na demencję. Czas spędza w łóżku lub na wózku inwalidzkim. Mało mówi.
Opiekun/ka musi znać język na poziomie komunikatywnym i potrafić gotować. Do dyspozycji opiekuna/ki pokój
Stawka to 1 250 Euro

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego - rekrutację prowadzi Marcin - 662 126 355 lub tumulka@diwa-personalservice.pl lub 77 454 85 66
Agencja Pracy DIWA Personalservice Sp. z o. o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 6760.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami) przez Agencję Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.

Oświadczam, że jestem świadom, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne i moja zgoda na ich przetwarzanie również. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby spółki, celu zbierania danych, znanych lub przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.
diwapersonalservice

Powrót do Ogłoszenia firm rekrutujących