Prośba!

Szukasz sprawdzonych agencji? Przeczytaj opinie innych Opiekunek na ich temat. Jeśli wróciłaś właśnie z Niemiec (lub innego kraju), tutaj możesz podzielić się swoimi wrażeniami na temat firmy, z którą współpracowałaś.

Re: Prośba!

Postprzez Kathy74 » Śr, 31 sie 2016, 14:13

InterKadra jest sprawdzona firmą,są składki emerytale od śre krajowiej,dur A1 i ekuz karta (nie wszystkie firmy to załatwiaja) wypłata zawsze na czas,pracuja w tej firmir moje znajome-bardzo sobie chwala,wiadomo wyplaty nie kokosy-ale lepiej mniej niż wcale nie otrzymac wyłaty za tak cieszka prace,polecam raz jeszcze tą firme,miałam wybór do IterKadry sie przyjac lub wybrac inna firme,wybrałam ta druga bo to Szwajcaria i tam wiecej sie zarabia ale jest wymóg-dobra znajomość jezyka niemieckiego,jesli mi nie bedzie ok w Szwajcari, na 100% zaczne pracowac perz InterKadre.
Kathy74

Postprzez klaudia009 » N, 6 lis 2016, 20:42

Mogę polecić centrum językowe konik, firma sprawdzona i wiarygodna. Pieniądze całkiem dobre i zawsze na czas, nie miałam jeszcze żadnych problemów a jeżdżę juz 3 lata
klaudia009

Postprzez żaneta66 » N, 13 lis 2016, 21:58

Ja wyjeżdżałam z firmy promedica i konik, obydwie firmy są całkiem w porządku, nie miałam żadnych większych problemów. Teraz polecam bardziej z konika wyjechać bo na święta dają duże premie
żaneta66

Postprzez Sandra12 » N, 20 lis 2016, 23:48

Witam,

Zastanawiam się czy wyjechać do opieki z firmą konik z Głogowa, czytałam opinie na różnych stronach i są całkiem pozytywne. Czy ktoś jeszcze może mi doradzić? z góry dziękuje i pozdrawiam
Sandra12

Postprzez Gość » N, 27 lis 2016, 22:35

Sandra12 napisał(a):Witam,

Zastanawiam się czy wyjechać do opieki z firmą konik z Głogowa, czytałam opinie na różnych stronach i są całkiem pozytywne. Czy ktoś jeszcze może mi doradzić? z góry dziękuje i pozdrawiam

moja znajoma wyjeżdża i chwali sobie bardzo
Gość

Postprzez anitaa » Pn, 12 gru 2016, 00:00

Sandra12 napisał(a):Witam,

Pani Sandro wyjeżdżam już bardzo długo z tą firmą i z czystym sumieniem moge polecić, wypłata zawsze na czas, nie kłamią o podopiecznych, więc nie ma zaskoczenia na miejscu, a to jest bardzo ważne. Pozdrawiam
anitaa

Postprzez Fanka » Śr, 4 sty 2017, 14:12

ja z nimi jeżdżę od dwóch lat, przerabiałam różne firmy ale tu czuję sie jakoś bezpiecznie. Pieniążki na czas, ZUS ok, może miałaś jakiegoś pecha z tym Zusem. Teraz mają fajnego chłopaka w biurze. Jak coś to pytajcie o niego, konkretnie wszystko.
Fanka

Postprzez Fanka » Śr, 4 sty 2017, 14:14

Fanka napisał(a):ja z nimi jeżdżę od dwóch lat, przerabiałam różne firmy ale tu czuję sie jakoś bezpiecznie. Pieniążki na czas, ZUS ok, może miałaś jakiegoś pecha z tym Zusem. Teraz mają fajnego chłopaka w biurze. Jak coś to pytajcie o niego, konkretnie wszystko.

Oczywiście chodzi o AADIUTOR bo się w tych postach już pogubiłam
Fanka

Postprzez Krystyna » Pt, 3 mar 2017, 12:16

pracuje z firma personel group od pol roku, nie mam zadnych zastrzezen, ofert maja duzo, staraja sie dopasowac do oczekiwan opiekunow, dziewczyny w biurze zawsze pomocne. polecam
Krystyna

Postprzez Aleksandra » Śr, 19 kwi 2017, 16:02

Ja jeżdżę z Adiutor jest wszystko ok. Ja mam włąsną działalność ale moja koleżanka jeździ na zleceniu, składki wpływaja, chorobowe płacone, takż epolecam
Aleksandra

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie na temat firm pośredniczących w wyjazdach