Jak najczęściej znajdujecie pracę?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Jak najczęściej znajdujecie pracę?

Postprzez pilkarz0102 » Pn, 7 lis 2016, 15:18

Najłatwiej pracę znaleźć przeglądając oferty w internecie. Jest wiele stron oferujących pracę. Oprócz tego można pójść do urzędu pracy.
pilkarz0102

Postprzez Monika34 » Wt, 15 lis 2016, 11:49

Ja najczęsciej szukam pracy w internecie, ale ostatnio zauważyłam, że mozna znacznie więcej zarbić pracując za granicą - są to często prace dorywcze - sezonowe. Wyjeżdzam na pare tygodni, czasem kilka miesięcy. Co prawda jest to męczące i w tym czasie kiedy pracuję nie mam za dużo czasu dla siebie ale dzięki temu poznaję ludzi, zarabiam więcej niż w Polsce i mogę sobie później troszkę odpocząć, no i co dla mnie jest największym plusem mogę zwiedzić piękne miejsca.
Monika34

Postprzez GoWork » Pn, 6 lut 2017, 16:11

Zapraszam do kontaktu, warto nas sprawdzić. :) Gowork, 786196934
GoWork

Postprzez Pocztówka » Pt, 19 maja 2017, 13:28

Ja polecam koordynatorkę w Białymstoku, o ile ktoś jest z Podlasia. :))) Pani bardzo sympatyczna, życzliwa, jeżdżę już z nimi od 2 lat i mogę się do niej zwrócić, kiedy mam jakiś problem albo potrzebuję zaświadczenia bądź porady. Chętnie udzielę więcej info na priv! Buziaki :*
Pocztówka

Postprzez Magda_opiekunka » So, 17 lut 2018, 10:49

Przez internet. Pracę w Procare znalazłam przeglądając opinie na forach, chciałam je zweryfikować i po prostu napisałam do firmy. Odpisali pozytywnie i potem poszło.
Magda_opiekunka

Postprzez corinne » Pn, 23 kwi 2018, 16:46

Ja znalazłam pracę przez internet w Niemczech na http://www.help24.info to sprawdzona agencja pracy i nieźle płaci za opiekę nad starszymi ludźmi. Na targach nie bywam, a po internecie dosyć sprawnie się poruszam, z resztą na forach opiekunki ostrzegają się przed niesolidnymi firmami, wystarczy poczytać.
corinne

Poprzednia strona

Powrót do Znajdź pracę