Na co wydajecie zarobione pieniądze?

Praktyczne informacje dotyczące pracy Opiekunki. Jest to miejsce na Wasze doświadczenia i przeżycia nabyte podczas pracy z seniorami.

Re: Na co wydajecie zarobione pieniądze?

Postprzez goska » Cz, 2 kwi 2015, 10:29

Ja na życie, trójka dzieci została w Polsce, tak więc jest na co wydawac pieniądze...
goska

Postprzez irena » Śr, 8 kwi 2015, 08:51

Ha ha dobre pytanie! ale to oczywiście zależy, ja się przyznaje, że mam fioła na punkcie kosmetyków, kupuje ich duzo i dobrych, lubię dbać o siebie. Ale to taka moja przyjemność, na która po cięzkiuej pracy zasługuje he he
irena

Postprzez begonia » Pn, 13 kwi 2015, 15:37

Powiem Wam, że w tym miesiącu zaszaleję... już oświadczyłam dzieciakom, że beda miały trochę mniejsze kieszonkowe w tym miesiącu i w końcu mama kupi coś dla siebie! wypatrzyłam sobie płaszczyk na jesień i buty takie wypasione... bardzo drogie za to i za to dam jakieś 150 euro... dla mnie bardzo drogo, ale idealny krój, kolor no wszystko. Od lat marze o rozkloszowanym płaszczyku w kolorze butelkowej zieleni. A buty - bajka! Na obcasie, skórzane, do płaszczyka będa jak ulał...
"Młodość mu­si się wyszu­mieć, sta­rość - wygderać. " ;)
begonia

Postprzez Krysta » Wt, 14 kwi 2015, 08:55

begonia napisał(a):Powiem Wam, że w tym miesiącu zaszaleję... już oświadczyłam dzieciakom, że beda miały trochę mniejsze kieszonkowe w tym miesiącu i w końcu mama kupi coś dla siebie! wypatrzyłam sobie płaszczyk na jesień i buty takie wypasione... bardzo drogie za to i za to dam jakieś 150 euro... dla mnie bardzo drogo, ale idealny krój, kolor no wszystko. Od lat marze o rozkloszowanym płaszczyku w kolorze butelkowej zieleni. A buty - bajka! Na obcasie, skórzane, do płaszczyka będa jak ulał...

Begonia no i dobrze! Trochę luksusu należy się każdej z nas! A dzieci się na pewno nie pogniewają :)
Krysta

Postprzez Jadzik » Wt, 14 kwi 2015, 10:20

Ja zbieram i odkładam na konto to co mi zostaje po wykorzystaniu na bieżące opłaty i życie.
Jadzik

Postprzez mirka » Śr, 15 kwi 2015, 10:34

Ja się staram raz do roku pojechać na jakieś fajne, zagraniczne wakacje :) Nigdy mnie nie było na to stać, a teraz jak pracuje w de to sobie na to nie żałuje,wyberamy fajny kraj i opcje all inclusive. To taka nasza nagroda za cięzkie, stare czasy :) Dwa lata temu byliśmy w turcji, w zeszłym w Chorwacji. W tym chciliśmy do Egiptu, ale boje sie przez te historie, które się tam dzieją, dlatego zobaczymy co nam w biurze podróży fajnego polecą.
mirka

Postprzez mewa12 » Pn, 20 kwi 2015, 14:25

mirka napisał(a):Ja się staram raz do roku pojechać na jakieś fajne, zagraniczne wakacje :) Nigdy mnie nie było na to stać, a teraz jak pracuje w de to sobie na to nie żałuje,wyberamy fajny kraj i opcje all inclusive. To taka nasza nagroda za cięzkie, stare czasy :) Dwa lata temu byliśmy w turcji, w zeszłym w Chorwacji. W tym chciliśmy do Egiptu, ale boje sie przez te historie, które się tam dzieją, dlatego zobaczymy co nam w biurze podróży fajnego polecą.

No Mirka pozazdrościc ;) ja sama też chętnie bym gdzieś pojechała, ale do samolotu nie wsiądę, a kilkunastogodzinna podróż autokarem mnie przeraża, podróż do de już jest dla mnie katorgą.
mewa12

Postprzez anna73 » Wt, 21 kwi 2015, 15:49

Uwaga, do spłacenia naszego kredytu jeszcze tylko 3 miesiące. Tylko trzy raty i pozbędziemy się tego cholerstwa!
Obrazek
anna73

Postprzez aleksa.77 » Wt, 21 kwi 2015, 19:52

anna73 zazdroszczę. Ja mam jeszcze 5 lat spłaty hipoteki :( .
aleksa.77

Postprzez kalinka » Śr, 22 kwi 2015, 09:44

Mi też większość pieniędzy zżerają kredyty... nabrało się ich kiedyś i teraz trzeba spłacać. Szczerze to dołuje mnie to strasznie bo pracuje ciężko dzień w dzień, z resztą nie tylko ja ale i mój mąż też a ciągle żyjemy "na granicy" . Nie możemy sobie pozwolić na zakup nowego sprzętu chociaż połowa do wymiany, meble sprzed 35 lat straszą, okna do wymiany, o wakacjach możemy zapomnieć, nawet żeby kupić nowy ciuch to się musimy dwa razy zastanowić. Wkurza mnie ta rzeczywistośc, ale jak to mówi moja mama "nikt za Was tych kredytów nie nabrał" no i racja..
kalinka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca Opiekunki w Niemczech