Zapomnieć prawa jazdy...

Co warto wiedzieć przed pierwszym wyjazdem do Niemiec? Przydatne informacje, wskazówki, rady.

Zapomnieć prawa jazdy...

Postprzez irena » Śr, 22 kwi 2015, 15:35

Teraz sobie wyobraziłam co by było gdybym zapomniała prawa jazdy na pfertę... oj byłoby delikatnie mówiąc nieciekawie :o Komuś z Was się zdarzyło?
irena

Re: Zapomnieć prawa jazdy...

Postprzez bogna » Pt, 24 kwi 2015, 15:22

irena napisał(a):Teraz sobie wyobraziłam co by było gdybym zapomniała prawa jazdy na pfertę... oj byłoby delikatnie mówiąc nieciekawie :o Komuś z Was się zdarzyło?

nie...Mi prawo jazdy jest konieczne na obecnej ofercie, be niego mogłabym wracac do domu.. :P
bogna

Postprzez aleksa.77 » Pn, 27 kwi 2015, 08:51

Ja prawa jazdy raczej nie wyciągam z portfela także nie mam prawa go zapomnieć. A bez prawka byłoby delikatnie mówiąc niewygodnie. Musiałybyśmy jeździć pociągami.
aleksa.77

Postprzez dominika » Pn, 27 kwi 2015, 09:45

Ja raz prawie zapomniałam...coś mnie podkusiło, żeby przed wyjazdem zrobić porządek w portfelu, powyrzucać wszystkie stare karteczki, jakieś wizytówki... położtłam na szczęście na szafce z butami, bo tam wtedy siedziałam i w ostatniej chwili zauważyłam że tam leży... a też jest mi bardzo potrzebne prawo jazdy w de...
dominika

Postprzez DorotaM » Pn, 27 kwi 2015, 11:10

Ja raz zapomniałam prawa jazdy, ale na szczęście nie było mi w tym czasie potrzebne.
DorotaM

Postprzez Katarina » Śr, 29 kwi 2015, 11:32

Haha nie no, coś takiego by nie przeszło. Prawko jak dowd osobisty zawsze musi byc w portfelu ;)
Katarina

Postprzez tęcza » Śr, 29 kwi 2015, 15:42

Ja kiedyś w busie się zorientowałam, że w ogóle całego portfela nie wzięłam... sanikowałam, poprosiłam kierowce, żeby się wrócił, był bardzo niezadowolony ale wrócił się, bo bez niego to nawet bym mu nie zapłaciła :)
tęcza

Postprzez irena » Wt, 5 maja 2015, 11:10

tęcza napisał(a):Ja kiedyś w busie się zorientowałam, że w ogóle całego portfela nie wzięłam... sanikowałam, poprosiłam kierowce, żeby się wrócił, był bardzo niezadowolony ale wrócił się, bo bez niego to nawet bym mu nie zapłaciła :)

Hehe gdyby nie kasa to mozliwe że i by nie zawrócił. Niektórzy takie gbury w tych busach że szkoda gadać i lepiej się do nich nie odzywac, a niektórzy super, pożartują, pogadają o wszystkim.
irena

Postprzez DorotaM » Wt, 5 maja 2015, 22:56

tęcza napisał(a):Ja kiedyś w busie się zorientowałam, że w ogóle całego portfela nie wzięłam... sanikowałam, poprosiłam kierowce, żeby się wrócił, był bardzo niezadowolony ale wrócił się, bo bez niego to nawet bym mu nie zapłaciła :)

No ładnie... :) A daleko zajechaliście?
DorotaM

Postprzez irena » Cz, 7 maja 2015, 09:55

DorotaM napisał(a):

No ładnie... :) A daleko zajechaliście?

Dorotko jakieś 10 minut jazdy... no w dwie strony to się zrobiło prawie 20 minut opóźnienia...
irena

Następna strona

Powrót do Organizacja wyjazdu