Nora Roberts

Dyskusje na temat Waszych ulubionych filmów, książek, muzyki...

Nora Roberts

Postprzez irka » Śr, 16 lip 2014, 12:13

Jestem zagorzałą fanką Nory Roberts. Przeczytałam pewnie ponad 20 książek jej autorstwa.

Trylogia Znak Siedmiu
Hołd
Gorący Lód
Prawdziwe kłamstwa
Willa
Błękitny Dym
Ciemna strona księżyca
W samo południe
i inne...

Uwielbiam taki styl romantyczno-kryminalny czasami z wątkami science-fiction. Polecam jeśli któraś z Was jeszcze nie miała styczności!
irka

Re: Nora Roberts

Postprzez Krysta » Śr, 16 lip 2014, 14:44

Hmm, a czy to sa takie typowe romansidła? czy bardziej w kierunku tych tych kryminałów? Bo ja uwielbiam te drugie ;) Polecam Harlana Cobena!
Krysta

Postprzez irka » Śr, 16 lip 2014, 14:53

Krysta napisał(a):Hmm, a czy to sa takie typowe romansidła? czy bardziej w kierunku tych tych kryminałów? Bo ja uwielbiam te drugie ;) Polecam Harlana Cobena!

Jeśli jesteś typową fanką kryminałów to Nora Roberts może ci się nie spodobać. To takie połączenie romansu, przygodówki i powieści obyczajowej z wątkami kryminalnymi :) . Taki miszmasz.
irka

Postprzez kartagina » Śr, 16 lip 2014, 15:33

irka napisał(a):Jeśli jesteś typową fanką kryminałów to Nora Roberts może ci się nie spodobać. To takie połączenie romansu, przygodówki i powieści obyczajowej z wątkami kryminalnymi :) . Taki miszmasz.

ooo to cos dla mnie. uwielbiam takie mieszanki. polecasz ktoras pozycije szczegolnie?
Wielu szuka szczęścia ponad ludzką miarę, inni poniżej jej, lecz ono znajduje się obok człowieka. [Konfucjusz]
kartagina

Postprzez nora » Pn, 28 lip 2014, 12:04

Błękitny Dym - mój faworyt!!! :) Tez uwielbiam Norę ;)
nora

Postprzez Rogulka » Wt, 5 sie 2014, 11:36

Kurcze.... kiedys "polykalam" ksiazki a teraz.... ciagle brakuje czasu... czlwiek woli posiedziec na komputerze niz spedzic czas z ksiazka...
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez DorotaM » Pt, 10 kwi 2015, 00:20

Czytałam kilka jej książek ale mam wrażenie, że pisze ciągle o tym samym. Ma jakieś określone ramy tylko zmienia bohaterów i sytuacje. Łatwe do przewidzenia zakończenia. Za przeproszeniem nuda.
DorotaM

Postprzez Justyna » Pt, 10 kwi 2015, 23:34

A ja właśnie lubię takie delikatne romanse. Przeczytałam kilka jej książek. Nawet Harlekin wydawał kilka.
Justyna

Powrót do Kultura i rozrywka