żółte zęby

Wasze ulubione kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne i sposoby na zachowanie pięknego wyglądu.

Re: żółte zęby

Postprzez pytam » Pn, 2 mar 2015, 12:32

Czym wybielić szybko zeby? Znacie jakieś skuteczne środki? proszę o pomoc!
pytam

Postprzez eve55 » Pn, 2 mar 2015, 16:49

Moja córka używała kiedyś pasków wybilających na zęby. Działało, ale pono bardo osłabia szkliwo.
eve55

Postprzez Elza » Śr, 4 mar 2015, 13:49

eve55 napisał(a):Moja córka używała kiedyś pasków wybilających na zęby. Działało, ale pono bardo osłabia szkliwo.

Oj osłabia to prawda może jeszcze zalezy jakie paski. Ale te co ja używałam (nie pamietam nazwy bo to było dobrych kilkanaście lat temu) troche działały, ale od tamtej pory rzeczywiście częściej mam problemy z zebami. Kiedyś wizyta u dentysty kończyła się na przeglądie tylko bardzo często, a teraz zawsze się coś znajdzie do robienia.
Elza

Postprzez Jadzik » Cz, 5 mar 2015, 11:47

Kiedyś "babciną" rewelacją było według naszych babć wybielanie zębów sodą oczyszczoną. Ale nie radze... brdzo szkdzi na zęby. Zeby mamy tylko jedne, a byłabym ostrzona z tego typu wynalazkami.
Jadzik

Postprzez 123 » Pt, 6 mar 2015, 09:37

Jadzik napisał(a):Kiedyś "babciną" rewelacją było według naszych babć wybielanie zębów sodą oczyszczoną. Ale nie radze... brdzo szkdzi na zęby. Zeby mamy tylko jedne, a byłabym ostrzona z tego typu wynalazkami.

He he.. sodą można nawet sprzątać w mieszkaniu, więc kto by tym zeby wybielał :P
123

Postprzez michalina » Pt, 13 mar 2015, 16:53

Tylko jakie te paski wybelające? Sama bym w nie zainwetsowała, ale kosztują więc najlepiej odrazu kupić dobre, co polecacie?
michalina

Postprzez mirka » Śr, 15 kwi 2015, 10:30

A czy wybielanie zębów nie osłabia szkliwa i zębów?
mirka

Postprzez niewierna » Cz, 16 kwi 2015, 09:18

no właśnie ja też słyszałam, że tak. I z chęcią poszłabym sobie zabki wybielic, ale się właśnie boję, że mi się szkliwo osłabi. Bo teraz mam tak mocne, że ostatnie dwie kontrole u dentysty i pani doktor mi mowi, że pieknie, czyściutko, nie ma nic do roboty : więc ja wiem czy gra warta świeczki..
niewierna

Postprzez DorotaM » Wt, 5 maja 2015, 23:04

niewierna napisał(a):no właśnie ja też słyszałam, że tak. I z chęcią poszłabym sobie zabki wybielic, ale się właśnie boję, że mi się szkliwo osłabi. Bo teraz mam tak mocne, że ostatnie dwie kontrole u dentysty i pani doktor mi mowi, że pieknie, czyściutko, nie ma nic do roboty : więc ja wiem czy gra warta świeczki..
Zazdroszczę. Mi po ciążach tak posypały się zęby, że mam większość sztucznych niż swoich :cry: .
DorotaM

Postprzez marylka » Wt, 26 maja 2015, 07:58

wybielanie osłabia szkliwo.mi niedosc ze nie pomogło za wiele..to jeszcze duzo kasy to kosztowalo.
marylka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Uroda