Jak najczęściej znajdujecie pracę?

Podziel się swoimi doświadczeniami z poszukiwania pracy w charakterze Opiekunki osób starszych. Na co zwrócić uwagę, o co pytać, gdzie szukać ofert?

Re: Jak najczęściej znajdujecie pracę?

Postprzez aleksa.77 » N, 10 maja 2015, 22:11

kaja napisał(a):Aleksa to zazdroszcze. bo chyba właśnie należe do tej pchowej grupy co trafia tylko na złe agencje. Już mi się odechciewa... wracm teraz do poslki za miesiąc i rzucę chyba tym wszystkim w piz... bo ile można się użerać.

Kaja, i jak? zjechałaś? Wybrałaś jakąś inną agencję?
aleksa.77

Postprzez trudzia » Śr, 20 maja 2015, 21:09

szukałam przez internet. wysłalam kilka zgłoszeń poprzez formularze i poszło :D oddzwonili i jezdze
trudzia

Postprzez Kozlowska » Pn, 25 maja 2015, 21:16

pierwsza agencje znalazlam przyadkowo. Nad druga to juz sie zastanawialam wiele tygodni nim podpisalam umowe. Przeczytalam opinie na forum. urzedy t ja omijam szerokim lukiem, bo mnie denerwuja te babki za biurkiem co uwazaja ze pozjadaly wszystkie rozumy i przychodza d pracy na kawke a nie zeby pomoc ludziom bez pracy. Jak glosi powiedzenie jesli umiesz liczyc licz na siebie i ja sie tego trzymam.
Kozlowska

Postprzez barborka » Śr, 27 maja 2015, 20:42

W Internecie znalazłam.
barborka

Postprzez mala » Pn, 8 cze 2015, 11:39

granda napisał(a):Na ulicy :D

jaką pracę tak znalazłaś? ;) a tak swoją drogą, powiem szczerze, że jeszcze nie zdarzyło mi się zareagować na ulotkę przekazaną przez hostessę na ulicy..
mala

Postprzez Elza » Cz, 11 cze 2015, 09:14

Wysłałam zgłoszenie swojej kandydatury na stronach www różnych agencji. Szybciutko oddzwaniali.
Elza

Postprzez DorotaM » Pt, 12 cze 2015, 23:33

Też mnie to zaintrygowało :D
DorotaM

Postprzez danuśka58 » Pt, 3 lip 2015, 13:32

mala napisał(a):

jaką pracę tak znalazłaś? ;) a tak swoją drogą, powiem szczerze, że jeszcze nie zdarzyło mi się zareagować na ulotkę przekazaną przez hostessę na ulicy..

reaguje na ulotki przekazywane przez hostessy również na ulicy. Czasem w ten sposób dowiaduję się o różnych akcjach wysprzedażowych, czy po prostu agencjach, z którymi mogłabym pracować.
danuśka58

Postprzez Gabababa » Pt, 3 lip 2015, 23:09

danuśka58 napisał(a):
mala napisał(a):

reaguje na ulotki przekazywane przez hostessy również na ulicy. Czasem w ten sposób dowiaduję się o różnych akcjach wysprzedażowych, czy po prostu agencjach, z którymi mogłabym pracować.

Ja reaguję, bo to praca tej osoby i wiem, że dzięki temu wpadnie jej kilka groszy do kieszeni, ale przeważnie p kilku krokach wyrzucam tę ulotkę do śmietnika :?
Gabababa

Postprzez Justyna » Pn, 6 lip 2015, 19:22

No ja najczęściej też nie czytam ulotek tylko je wyrzucam do kosza :o
Justyna

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Znajdź pracę