Książka czy film?

Dyskusje na temat Waszych ulubionych filmów, książek, muzyki...

Re: Książka czy film?

Postprzez eklerka » Śr, 22 kwi 2015, 09:33

Zależy jak leży :P Czasem książka czasem film, jakby miała tylko oglądać film czy tylko czytać książki to i to i to by się znudziło. Częściej oglądne film, bo jestem np. zmęczona za bardzo na czytanie.
eklerka

Postprzez mól książkowy » Pn, 4 maja 2015, 12:08

Ja zdecudowanie wolę książkę, brdziej rozwija wyobraźnię, dokształca. No i daje mi większą rajdę czytanie książki niż oglądanie filmów.
mól książkowy

Postprzez halina1 » Cz, 7 maja 2015, 15:51

Ja kiedyś uwielbiałam książki, dziś cztam rzadko bo mam bardzo słaby wzrok i szybko oczy mnie bolą i łzawią, więc teraz częściej film, ale bardziej "z musu" niż z wyboru.
halina1

Postprzez Gucia77 » Cz, 7 maja 2015, 23:53

Ja raczej film, ale niedawno zaczęłam dużo książek kupować na tablet. Czytam jak mam czas...choć wcale go nie mam za wiele, bo najwięcej pochłania internet. Na wakacjach nadrobię ;) .
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez wera » Pt, 8 maja 2015, 23:03

Ja kupuję bardzo dużo książek i wożę na oferty. Książki mnie odstresowują.
wera

Postprzez Elza » Śr, 13 maja 2015, 15:36

Gucia77 napisał(a):Ja raczej film, ale niedawno zaczęłam dużo książek kupować na tablet. Czytam jak mam czas...choć wcale go nie mam za wiele, bo najwięcej pochłania internet. Na wakacjach nadrobię ;) .

Też bym chciała czytać z tabletu, bo dostep do książek lepszy i łatwiejszy, ale jakoś nie mogę się przekonać. Zamiast się skupić na książce, skupim się na samym fakcie, że czytam z tabletu i mam wrażenie że oczy się szbciej męczą. Kupiłam jedną książkę, potem chciałam kolejną nawet, ale tablet mi się popsuł i do dzisiaj nienaprawiony. Więc zostają tradycyjne książki.
Elza

Postprzez Gucia77 » Śr, 13 maja 2015, 21:44

Elza, bo z tabletu oczy męczą się szybciej. Mój syn ma taki czytynik Ebook i z tego czyta się o wiele wygodniej. Ekran nie jest taki jaskrawy, bateria dłużej trzyma, literki większe.
Zakupy - i nagle 7 godzin chodzenia nie sprawia ci żadnego problemu ;)
Gucia77

Agencja pracy: Pronobel

Postprzez mohita » Cz, 14 maja 2015, 15:10

Gucia77 napisał(a):Elza, bo z tabletu oczy męczą się szybciej. Mój syn ma taki czytynik Ebook i z tego czyta się o wiele wygodniej. Ekran nie jest taki jaskrawy, bateria dłużej trzyma, literki większe.

Nawet jak czytacie z tabletu to warto sobie jak najbardziej zmniejszyć jasność ekranu, wtedy oczy się tak nie męcza, a już szczególnie jak czytacie wieczorem przy zgaszonym świetle - tak jak ja :D To wtedy obowiązkowo trzeba ściemnić jasność ekranu
mohita

Postprzez maja » Pn, 1 cze 2015, 08:48

nie jestem typem mola ksiązkowego, dlatego zdecydowanie wolę obejrzeć film.
maja

Postprzez Monika34 » Śr, 11 sty 2017, 13:07

Zdecydowanie książka. Ostatnio bardzo dużo czytam literatury historycznej, tak wielu rzeczy można się dowiedzieć o których człowiek nie maił pojęcia wcześniej. Wiele książek zamawiam na [link usunięty ze względu na charakter reklamowy / Admin] bo księgarnie online są znacznie tańsze od tych stacjonarnych.
Monika34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura i rozrywka