Herbata z cytryną = Alzheimer

Tematy dotyczące zdrowia i aktywności fizycznej.

Herbata z cytryną = Alzheimer

Postprzez werona » Wt, 10 mar 2015, 09:32

Słyszeliście, że picie herbaty z cytryną (mojego ulubionego napoju, codziennego wieczorengo rytuałuy...!!) powoduje rozwój choroby Alzheimera? Ja się dzisiaj dowiedziałam i jestem w szoku...
werona

Re: Herbata z cytryną = Alzheimer

Postprzez krycha » Wt, 10 mar 2015, 15:09

:o
krycha

Postprzez joanna » Śr, 11 mar 2015, 09:31

Słyszałam, kiedyś tę rewelację.... szczerze, już wszystko było niezdrowe, jajka, mleko, kawa... co chwila pojawiają się jakieś rewelacje, jeżeli mamy wszystkiego unikać to jakie przyjemności nam z tego życia zostaną ;)
joanna

Postprzez Rogulka » Śr, 11 mar 2015, 16:49

Wychodzi na to, że bezpioeczni będziemy tylko jeśli będziemy pić samą wodę he he.

A i to niewiadomo, bo słyszałam już o przypadku, że ze zbyt dużej ilości wody kobieta umarła. Także... no.
Życia nie mierzy się ilością oddechów a ilością chwil, które zaparły dech w piersiach...
Rogulka

Postprzez zaciekawiona » Pt, 13 mar 2015, 11:04

Ja słyszałam, że to nie żadna bujda...ze po połączeniu hernaty z cytryną wywiązuje się jakiś związek chemiczny. który jest niebezpieczny i sprzyja TEJ CHOROBIE. no ale ciekawe tez z drgiej strony, jaka ilość jest niebezpieczna... czy jedna herbata dziennie czy wystyarczy jedna na tydzien
zaciekawiona

Postprzez jaka » Pt, 13 mar 2015, 16:52

Jeśli to prawda to przestaje to pić!!
jaka

Postprzez kappi » Pn, 16 mar 2015, 14:19

Tak tak... wierzcie w te wszystkie bujdy. Ostatnio wyszły nowe badania wydane przez amerykańskich naukowców, z których wynika, że trzy ostatnie pokolenia mieszkańców USa to były króliki doświadczalne, bo ogłoszono kilkadziesiąt lat temu, że warto jeść węglowodany (a tłuszcze nie bo są zabójcze dla organizmu). No i widac jaki efekt - najbardziej otyłe społeczeństwo na świecie to jest obecnie. Tłuszcze warto i trzeba jeśc ! bo sa zdrowe.
kappi

Postprzez krycha » Pn, 16 mar 2015, 16:47

A ja sobie herbatkę z cytryną serwuję codziennie jako dawke witaminy C zapobiegawczo przeciwko przeziębieniu...hmm
krycha

Postprzez halka » Wt, 17 mar 2015, 11:01

Herbata z cytryną to mój ulubiony napój, nie piję w ogóle kawy od jakiegoś czasu, więc zastapiłam ją właśnie herbatą. Powiem szczerze, że się przestraszyłam trochę... ale z drugiej strony myslę sobie, że wiele rzeczy miało być niebezpiecznych dla nas, a potem okazuje się, że wcale takie nie są i tego się trzymam... jedna lampka wina dziennie NIBY powoduje alkoholizm, a poludniowcy czy francuzi tak piją do posiłków i co... i żyją.
halka

Postprzez genowa » Wt, 24 mar 2015, 16:38

halka napisał(a):Herbata z cytryną to mój ulubiony napój, nie piję w ogóle kawy od jakiegoś czasu, więc zastapiłam ją właśnie herbatą. Powiem szczerze, że się przestraszyłam trochę... ale z drugiej strony myslę sobie, że wiele rzeczy miało być niebezpiecznych dla nas, a potem okazuje się, że wcale takie nie są i tego się trzymam... jedna lampka wina dziennie NIBY powoduje alkoholizm, a poludniowcy czy francuzi tak piją do posiłków i co... i żyją.

No i właśnie wśród południowców niebezpiecznie szybko rosnie liczba alkoholików.
genowa

Następna strona

Powrót do Zdrowie i sport