Sezon rowerowy uważam za rozpoczęty!

Tematy dotyczące zdrowia i aktywności fizycznej.

Sezon rowerowy uważam za rozpoczęty!

Postprzez Elza » Pn, 16 mar 2015, 15:07

Pierwsza przejażdżka za mną. Pogoda był śliczna w niedzielę, więc skorzystałam.

Kto jeszcze lubi jazdę na rowerze? :)
Elza

Re: Sezon rowerowy uważam za rozpoczęty!

Postprzez 3bozena » Pn, 16 mar 2015, 15:50

Elza napisał(a):Pierwsza przejażdżka za mną. Pogoda był śliczna w niedzielę, więc skorzystałam.

Kto jeszcze lubi jazdę na rowerze? :)

No Elza, super :) zazdroszczę. Ja nie mam roweru, rok temu jesienią wymyśliłam sobie, żeby kupić taki ładny miejski, ale odpuściłam. W sumie zainspirowałaś mnie, zachciało mi się na nowo :D
3bozena

Postprzez 3bozena » Pn, 16 mar 2015, 15:51

http://www.ofeminin.pl/piekne-rzeczy/rowery-miejskie-damskie-d29476c361557.html

o coś takiego mi się marzy :)
3bozena

Postprzez goska » Śr, 18 mar 2015, 10:37

3bozena napisał(a):http://www.ofeminin.pl/piekne-rzeczy/rowery-miejskie-damskie-d29476c361557.html

o coś takiego mi się marzy :)

Bożenko piękny rower :) ja u babci mam podobny tylko dużo starszy, śmigam nim codziennie rano po świeże zakupy :) Chyba tylko ta codzienna półgodzinna przejażdżka ratuje mnie byciem otyłą tutaj... :P
goska

Postprzez nikka » Pn, 23 mar 2015, 16:36

Rower to jedyny rodzaj sportu, jaki akceptuję :P Byle się nie zmęczyć za bardzo he he.
nikka

Postprzez ewa » Wt, 24 mar 2015, 11:39

nikka napisał(a):Rower to jedyny rodzaj sportu, jaki akceptuję :P Byle się nie zmęczyć za bardzo he he.

Nikka to tak samo jak ja :P podziwiam dziewczyny za to, że uprawiają sport, ale ja od dzieca jestem antysportowa, nigdy mnie to nie pociągało a lekcje wf-u w szkoel to była katorga. Jedynie tańczyć bardzo lubiałam w młodości, zawsze to jakiś ruch ;)
ewa

Postprzez helaB » Wt, 24 mar 2015, 11:47

A ja obiecuję publicznie na forum, że biorę się za siebie i rower to będzie pierwsza rzecz z jakiej korzystam. Ograniczam się ze słodyczami ale za to chlebek, makarony, ryże, ziemniaki to u mnie podstawa diety i widać efekty... trzeba ie coś poruszać. Mogę brać babci rower, juz ię pytałam bedę jeździć po pobliskim parku.
helaB

Postprzez 3bozena » Cz, 2 kwi 2015, 09:30

helaB napisał(a):A ja obiecuję publicznie na forum, że biorę się za siebie i rower to będzie pierwsza rzecz z jakiej korzystam. Ograniczam się ze słodyczami ale za to chlebek, makarony, ryże, ziemniaki to u mnie podstawa diety i widać efekty... trzeba ie coś poruszać. Mogę brać babci rower, juz ię pytałam bedę jeździć po pobliskim parku.

Jak masz taką możliwość to korzystaj! Ja żałuję bardzo że nie mam roweru. Ostatnio byłam z synem podopiecznej w decathlonie m.in. po opaski uciskowe i ochronne dla babci, bo takie sportowe ponoć najlepsze na jej stawy, i tak oglądaliśmy rowery. Piekne były, już się nawet zaczęłam zastanawiać, czy nie wziąc któregoś, syn pdp mnie namawiał, nawet zaproponował, że tą końcówkę ceny mi dołoży jako bonus na święta, ale powiedziałam, że to przemyślę.
3bozena

Postprzez Elza » Cz, 2 kwi 2015, 09:55

3bozena napisał(a):
helaB napisał(a):A ja obiecuję publicznie na forum, że biorę się za siebie i rower to będzie pierwsza rzecz z jakiej korzystam. Ograniczam się ze słodyczami ale za to chlebek, makarony, ryże, ziemniaki to u mnie podstawa diety i widać efekty... trzeba ie coś poruszać. Mogę brać babci rower, juz ię pytałam bedę jeździć po pobliskim parku.

Jak masz taką możliwość to korzystaj! Ja żałuję bardzo że nie mam roweru. Ostatnio byłam z synem podopiecznej w decathlonie m.in. po opaski uciskowe i ochronne dla babci, bo takie sportowe ponoć najlepsze na jej stawy, i tak oglądaliśmy rowery. Piekne były, już się nawet zaczęłam zastanawiać, czy nie wziąc któregoś, syn pdp mnie namawiał, nawet zaproponował, że tą końcówkę ceny mi dołoży jako bonus na święta, ale powiedziałam, że to przemyślę.

bożena a Tys zgłupiała? :P zalezy ile ten rower w sumie kosztował, ale ja bym takiej okazji nie przepuściła raczej :D
Elza

Postprzez asia » Śr, 8 kwi 2015, 09:31

Ja też już na rowerze byłam dwa razy, ale pogoda obecna to jakiś żart chyba i jazda na rowerze w takiej aurze nie jest w ogóle przyjemna więc narazie odpuszczam. Ale nie mogę się doczekać aż będę mogła znowu wyruszac moją ulubioną trasą.
asia

Następna strona

Powrót do Zdrowie i sport