Nie lubię swojej pracy

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Nie lubię swojej pracy

Postprzez gola » N, 17 maja 2015, 08:15

Myślę że to zależy na kogo się trafi - do jakiej babci czy dziadzi; i jakie ma się podejście. Przy moim drugim wyjeździe po tygodniu pobytu byłam wykończona, mój dziadzio traktował mnie jak służąca wyzywał...cco wieczór ryczalam w poduszkę...myslalam ze to będzie koniec tej formy zarobkowania. Przełom nastąpił tak może po półtora tygodnia pobytu. Mój dziadzio miał gorsza nocke i zawołał mnie.siedzialam przy nim, opiekowałam się, jak leki zaczely dzialac to porozmawialiśmy sobie. w sumie mogą z pełną odpowiedzialnością rzec ze zaprzyjaznilismy się. Strasznie jeżdżę do niego już ponad pół roku. A jego rodzina chce tylko mnie i traktuje mnie jak swojego :)
gola

Postprzez Darek » N, 14 cze 2015, 00:55

gola napisał(a):Myślę że to zależy na kogo się trafi - do jakiej babci czy dziadzi; i jakie ma się podejście. Przy moim drugim wyjeździe po tygodniu pobytu byłam wykończona, mój dziadzio traktował mnie jak służąca wyzywał...cco wieczór ryczalam w poduszkę...myslalam ze to będzie koniec tej formy zarobkowania. Przełom nastąpił tak może po półtora tygodnia pobytu. Mój dziadzio miał gorsza nocke i zawołał mnie.siedzialam przy nim, opiekowałam się, jak leki zaczely dzialac to porozmawialiśmy sobie. w sumie mogą z pełną odpowiedzialnością rzec ze zaprzyjaznilismy się. Strasznie jeżdżę do niego już ponad pół roku. A jego rodzina chce tylko mnie i traktuje mnie jak swojego :)

Nie zawsze można liczyć na takie happy endy. ..przynajmniej mi się takowy nie trafił. Na ofercie bywa różnie. Dziś był lepszy dzień. Ale bywają takie ze mam ochotę uciekać! !!! Trzyma mnie tutaj kasa. To jest praca. zawód jak każdy inny.
Darek

Postprzez Iwona470 » Pt, 24 lis 2017, 07:06

Owszem bywa ciężko, ale w Polsce też bywało. Zarabiałam grosze pomagając osobom starszym i poświęcając im całą moją energię. W Niemczech pracuję ciężko ale coś z tego mam. Dzięki temu lepiej żyje się mi i mojej rodzinie. Jeżdżę z ProCare kiedy tylko mam możliwość, na szczęście firma pozwala mi też spędzać wiele czasu w Polsce. Dzięki temu znowu lubię moją pracę...
Iwona470

Postprzez zula » Wt, 20 lut 2018, 12:04

A ja swoją pracę lubię. Zawsze chciałam pomagać starszym ludziom!
zula

Poprzednia strona

Powrót do Pokój zwierzeń