Nie wytrzymam.

Jasne i ciemne strony bycia Opiekunką. Tutaj możesz opisać swoje małe i duże problemy i sukcesy.

Re: Nie wytrzymam.

Postprzez Magdaj » Pn, 6 lip 2015, 16:12

Dotrzymałam do końca oferty. Nie było już później tak strasznie. Wzięłam się za siebie i dałam radę podźwignąć trud opieki nad seniorką. Dzwoniłam do koordynatorki i ona też na mnie "nakrzyczała" co dało mi do myślenia. Kolejny wyjazd za miesiąc ale już do innej osoby.
Magdaj

Postprzez kotulka » Śr, 8 lip 2015, 10:29

Magdaj napisał(a):Dotrzymałam do końca oferty. Nie było już później tak strasznie. Wzięłam się za siebie i dałam radę podźwignąć trud opieki nad seniorką. Dzwoniłam do koordynatorki i ona też na mnie "nakrzyczała" co dało mi do myślenia. Kolejny wyjazd za miesiąc ale już do innej osoby.

No to chyba dobrze! Oby następny podopieczny/podopieczna okazał/a się sympatyczny/a
kotulka

Postprzez Lilka » Śr, 8 lip 2015, 21:19

Magdaj napisał(a):Dotrzymałam do końca oferty. Nie było już później tak strasznie. Wzięłam się za siebie i dałam radę podźwignąć trud opieki nad seniorką. Dzwoniłam do koordynatorki i ona też na mnie "nakrzyczała" co dało mi do myślenia. Kolejny wyjazd za miesiąc ale już do innej osoby.

Oj to dobrze, że wytrzymałaś do końca. Trochę tak dziwnie kończyć wcześniej. Agencja może to źle odebrać.
Lilka

Agencja pracy: Pronobel

juz 7 rok poleci Re: Nie wytrzymam.

Postprzez barbara » Cz, 3 wrz 2015, 09:50

Hi Magdaj gratulacje ze dalas rade do koncca wygralas ze soba teraz to bedzie coraz lepiej tez. Mialam problemy ze soba nie ze srony pra y a raptem 7 rok poleci :D ;) powodzenia 'milego dnia
barbara

Postprzez AgataM » Pn, 14 wrz 2015, 08:13

Kilka słów na temat stresu w pracy opiekunki... Warto przeczytać - [link usunięty ze względu na reklamowy charakter - Admin]
AgataM

Postprzez aleksa.77 » Śr, 30 wrz 2015, 19:34

Ciekawe co u Magdaj. Czy pracuje czy zrezygnowała?
aleksa.77

Postprzez Gość » Pt, 2 paź 2015, 10:54

Hej
Jeszcze parę dni temu marudziłam, jak to boje się tego co mnie czeka i czy dam rade.
Poza tym nie cierpie wyjezdzac za granice bo mieszkałam w Skandynawii ponad 5 lat.. Wracając do Polski obiecałam sobie, że już nigdy więcej dalej niz w Bieszczady nie ruszam z domu..
No i wyjechałam.
Poki co tesknie, ale swiadomośc, że zostalo juz tylko 28 dni jest budujaca.
Zresztą moze okazac sie ze wczesniej wroce.
Poza tym moj podopieczny mimo glebokiej demencji okazal sie czlowiekiem naprawde nieuciazliwym/
Załuje ze nie znam jezyka tubylców. Moze choc pojedynczymi slowami dalibysmy rade sie porozumiec.
Teraz rozmawiamy glownie usmiechai.
Jak kupilm dzis Mu w sklepie gazete to cieszył się jak dziecko. Glośno smial.
Gorzej dzis bylo z jazda na rowerze. Uparcie na rondzie chcial skrecic w inna uliczke niz do sklepu.
Mam problem , jak juz pisalam z goleniem. Normalnie nie umiem tego zrobic..
Ale powiem tak.
W moim przypadku to strach mial wielkie oczy.
Jest calkiem dobrze
Gość

Postprzez bruno » So, 11 cze 2016, 12:17

a w jakim kraju byłaś?
http://kwiaciarniaalternatywna.pl
bruno

Postprzez marta10 » Śr, 19 kwi 2017, 12:00

znajdz sobie hobby tak aby odreagowac albo chociaz wirtualnych przyjaciol na grupie dyskusyjnej na facebooku
marta10

Postprzez kamila777 » So, 26 maja 2018, 11:49

Jakby ktoś z Was potrzebował wsparcia psychologicznego, to wiem że można umówić się na wideo konsultację a psychomedic, to bardzo dobra klinika z Warszawy. Nie chodzi mi o jakieś leczenie depresji, ale zwykłe wsparcie w trudnych chwilach. Rozmowa z doświadczoną osobą, bezstronną może pomóc przezwycieżyć trudności.
kamila777

Poprzednia strona

Powrót do Pokój zwierzeń